Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej

Rodziny, wpisz jej numer w polu

"wiadomość dla sprzedającego" a

otrzymasz 10% rabatu na produkty!

Rabat nie obejmuje kosztów

wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

Broditop żel 5kg

brodifacoum 0,005%

Numer katalogowy: Dez001547

  • Bardzo dużo w magazynie
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 10,00 zł
  • Producent: Zapi
  • Nr pozwolenia: PB/PL/2017/0259/MR
  • Zawartość opakowania: 5kg
170,00 zł / op. 157,41 zł + 8% VAT

Opis

BRODITOP® GEL jest gotową do użycia przynętą w postaci żelu, skuteczny w zwalczaniu myszy - Mus Musculus (Mysz domowa) i szczurów - Rattus norvegicus (szczur wędrowny).

BRODITOP® GEL zawiera środek awersyjny (Denatonium Benzoate) w celu zapobiegania spożyciu przez ludzi. Przynęty są ręcznie umieszczane w obszarze występowania gryzoni. Produkt z przynętą może być używany w wielu różnych okolicznościach i może być rozmieszczany przy użyciu różnych środków. Metoda rozmieszczania zależy od konkretnej sytuacji. Priorytetem jest zawsze wykluczanie ekspozycji organizmów innych niż docelowe.

Metody rozlokowania dla profesjonalnych użytkowników to: karmniki deratyzacyjne (pudełka zabezpieczone przed manipulowaniem), punkty przynęty (prowizoryczne rozmieszczenie, które wykorzystuje materiały i / lub środowisko lokalne w celu ograniczenia dostępu do przynęty), przynęta luzem, ale niedostępna (układ, który wykorzystuje jedynie środowisko lokalne w celu ograniczenia dostępu do przynęty).

Przynęta może być umieszczona w pudełkach przynęty, które mogą być przymocowane do podłoża. Przynętę w takich pojemnikach można zabezpieczyć w miejscu wyłożenia w celu zminimalizowania usuwania i roznoszenia przez gryzonie. Produkty mogą być również umieszczane na tackach pod płytką lub umieszczone w taki sposób, aby dostęp dla organizmów niebędących przedmiotem zwalczania był ograniczony. Te metody same w sobie stanowią skalę potencjalnego dostępu. Luka w zabezpieczeniach (w dostępie dla organizmów niebędących przedmiotem zwalczania) danego obszaru jest określana w decyzji o zastosowanym sposobie rozlokowania przynęty.

Produktu w żadnym wypadku nie należy wykładać w sposób przypadkowy.

Miejsce stosowania: BRODITOP® GEL może być stosowany do zwalczania inwazji myszy i szczurów wewnątrz budynków i wokół nich (np. domy mieszkalne, szpitale, pomieszczenia hodowli zwierząt, magazyny towarowe, obiekty przemysłu spożywczego itp.).

DAWKOWANIE:

• W przypadku zwalczania myszy: do 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 5 m., zmniejszając odstępy do 2 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.

• W przypadku zwalczania szczurów: do 100 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 10 m., zmniejszając odstępy do 5 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.

3. Monitorowanie

Należy prowadzić regularne (co 3-4 dni) inspekcje punktów, w których wyłożona jest przynęta, uzupełniać przynętę zjedzoną i wymieniać każdą przynętę uszkodzoną przez wodę lub zanieczyszczoną.

4. Zakończenie zabiegu

Zabieg deratyzacyjny można uznać za zakończony gdy przynęty pozostają niezjedzone. Po zakończeniu zabiegu deratyzacji usunąć martwe gryzonie oraz przynętę znalezioną poza karmnikiem. Padłe gryzonie i przynętę należy usuwać, stosując rękawice ochronne.

 

Do pobrania: Pozwolenie, Etykieta, Karta charakterystyki

 

PREPARAT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

Cechy

-
Producent: Zapi
Nr pozwolenia: PB/PL/2017/0259/MR
Substancja czynna: brodifacoum 0,005%
Zawartość opakowania: 5kg

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy