Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Muchy

Jak skutecznie zwalczyć muchy? Preparaty do zwalczania much są dostępne w wielu formach, różnią się między sobą skutecznością oraz specyfiką działania. W przypadku pojawienia się pojedynczych owadów, wystarczające są preparaty oparte na pyretroidach. Z powodzeniem mogą być wykorzystywane w pomieszczeniach mieszkaniach, ponieważ nie są szkodliwe dla człowieka. Zazwyczaj są to wielofunkcyjne środki na muchy, które sprawdzą się także w przypadku komarów, meszek, os czy moli. Warto wyróżnić produkty z klejem, na przykład w formie lepów okrągłych, lepów płaskich czy do pomieszczeń inwentarch sznurek lepowy na muchy. W hurtowniach oraz magazynach lepiej sprawdzą się silniejsze koncentraty, które są skuteczne na większych powierzchniach i nie należą do grupy pyretroidów np Alba 26PA. Dobrym pomysłem są również lampy owadobójcze, efektywne w kontekście walki z różnymi gatunkami insektów i nie zawierają środków chemicznych. W przypadku większych gospodarstw najlepiej zdecydować się na preparaty skuteczne zarówno na muchy domowe, jak i zwierzęce. W oborach, chlewniach czy stajniach idealnie się sprawdzają systemy zwalcznia much, które łączą kilka metod. Podstawowy to system sznurków lepowych kolejny to zwalczać przyczyne a nie skutki wczesną wiosną zwalczamy larwy much larwicydem np Dimilin 2 GRDodatkowo powieśmy kilka lamp owadobójczychJak pojawią się pierwsze muchy to dopiero zastosujmy jakiś inektycyd w ostanim roku rekordy skuteczności pobija Klotianidyna na którą nie ma jeszcze odporności u much.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Wszystkie dostępne środki na muchy posiadają wymagane atesty i pozwolenia. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-DEZ-DER.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: