Muchy

Skuteczny preparat na muchy

Muchy to jedne z najbardziej irytujących, a zarazem odpornych na preparaty owadobójcze owadów – dlatego z dumą przedstawiamy naszą ofertę. Wszystkie preparaty owadobójcze prezentowane w tej kategorii zostały przetestowane w praktyce przy desynsekcjach realizowanych zarówno w obiektach przemysłowych, jak i gastronomicznych czy w mieszkalnych. Oferujemy szeroki wybór środków owadobójczych na muchy – mogą być to zarówno aplikowane przez atomizer insektycydy jak również pułapki na juchy czy nawet lampy lepowe. Innym ciekawym preparatem jest proszek, przeznaczony do rozcieńczenia z wodą – powstały roztwór nakładamy wałkiem bądź pędzlem na powierzchnie nawiedzane przez muchy. Nasza oferta jest naprawdę szeroka – wśród dostępnych produktów z pewnością znajdziesz preparat na muchy dostosowany do Twoich potrzeb!

Preparaty na muchy – lepy i lampy

Lep na muchy jest jednym z najstarszych środków owadobójczych. Tego rodzaju preparaty na muchy zaczęto produkować już w drugiej połowie XIX wieku i pomimo tego, że nie prezentują się one estetycznie, to wciąż wiele osób stosuje je w swoich domach, właśnie ze względu na ich skuteczność. A lampy na muchy? To unikalne produkty, które łączą w sobie tradycyjne rozwiązania wiekowych lepów z myślą technologiczną rodem z najnowszej epoki! To lampy ozdobne, w których zastosowano świetlówki emitujące światło o barwie przyciągającej muchy. Muchy przyklejają się do lepu, który jest wyklejony w mało wyeksponowanych miejscach, dzięki czemu całość może stanowić ozdobę każdej kuchni, salonu czy jakiegokolwiek innego pomieszczenia.

Środki na muchy – pułapki z atraktantem

Pułapki z atraktantem to plastikowe pojemniki, wewnątrz których znajduje się ciecz o zapachu kuszącym muchy. Kiedy mucha przedostanie się do środka takiej pułapki, to nie jest w stanie już z niej wyjść, a w końcu tonie w cieczy znajdującej się w pojemniku. Czas działania takiej pułapki to około 30 dni, tego rodzaju środki na muchy może nie są tak skuteczne jak preparaty w proszku czy sprayu, ale mają inną, ogromną zaletę. Lepy, lampy czy właśnie pułapki możemy stosować w pomieszczeniach, w których rozłożona jest żywność, ponieważ nie rozpylamy ich w pomieszczeniu. Czasem jednak potrzebne jest zastosowanie preparatu w proszku lub płynie o jeszcze intensywniejszym działaniu – je również znajdziesz w ofercie naszego sklepu.

Środek na muchy – zachowaj zasady bezpieczeństwa

Stosując środki owadobójcze, należy bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa i stosować się do wytycznych zawartych w opisie produktu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą – nasz dział obsługi chętnie odpowie na wszelkie pytania oraz pomoże wybrać środek na muchy najlepiej dopasowany do miejsca, w którym planuje się go zastosować!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (104)
Muchy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: