Preparaty na trojszyki

Preparaty na trojszyki – co to za szkodniki?

Trojszyk ulec ze względu na występowanie jest nazywany szkodnikiem magazynowym, który cechuje się tym, że żeruje w zbożach i innych suchych produktach. Dorosłe osobniki tego owada osiągają 3-5 mm długości. Gdy tylko warunki są korzystne, to samica trojszyka może złożyć ok. 1000 jaj w kilka miesięcy. Jest to niewyobrażalna ilość, dlatego szybkie wykrycie obecności szkodnika i zwalczenie go jest na wagę złota.

Trojszyk ulec najbardziej lubuje się w magazynach, silosach i spichlerzach. Gdy złoży on larwy w danym produkcie, ten może ulegać pleśnieniu lub gnić. Poza tym sama jego obecność mocno zanieczyszcza zbiory poprzez wylinki czy kał owadów. Najlepsze preparaty na trojszyki znajdziesz w Dezder. Dzięki nim będziesz mógł podjąć natychmiastowe działania w celu zlikwidowania uciążliwego gościa!

Preparat na trojszyki i metody jego zastosowania

Tylko preparat na trojszyki z oferty naszego sklepu spełni Twoje oczekiwania. W asortymencie są m.in. świece dymne, koncentraty do rozcieńczania z wodą, płytki emitujące trujący gaz (fosforowodór) itp. 

Jedną z najpopularniejszych metod zwalczania trojszyków jest oprysk. Polega on na nakładaniu preparatu na powierzchnie, gdzie zauważono insekty. Innym sposobem na likwidację problemowych lokatorów jest zamgławianie ULV, czyli rozpylanie odpowiedniej substancji w formie mgiełki, która ma za zadanie dotrzeć do trudno dostępnych miejsc (np. szczeliny, dziury). Warto skorzystać również z lepów wabiących, czyli płytek pokrytych klejem, które przyciągają trojszyki. Ta metoda daje możliwość monitorowania obecności owadów w danym pomieszczeniu.

Środki na trojszyki – przede wszystkim ostrożność

Bez względu na to, jakie środki na trojszyki będą przez Ciebie użyte, musisz pamiętać o zachowaniu szczególnej ostrożności podczas ich stosowania. Dokładnie przeczytaj etykiety na produkcie i kieruj się wskazówkami producenta. W razie konieczności użyj ubrania, okularów i rękawiczek ochronnych. Pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo jest najważniejsze. 

Środek na trojszyki – oferta Dezder

Jeśli Twój magazyn, silos czy spichlerz są atakowane przez szkodniki, a Ty zastanawiasz się co zrobić, niezwłocznie zapoznaj się z naszym asortymentem. W Dezder znajdziesz skuteczny środek na trojszyki, które pozwolą Ci pozbyć się szybko problemu! Nasze preparaty charakteryzują się wysoką jakością i efektywnością w działaniu, a ich wybór jest bardzo duży, dlatego gwarantujemy Ci, że znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Nie czekaj i zlikwiduj dokuczliwe insekty, ciesząc się zbiorami.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (20)
Trojszyki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: