Preparaty na ptaki

Preparaty na ptaki – uciążliwi goście

Ptaki od zawsze są nieodłącznymi towarzyszami ludzi. Wszyscy znają wróble, jaskółki, gołębie, kruki czy bociany. Szczególnie w miastach poczuły się bezpieczniej niż na wsiach, ze względu na ograniczone drapieżnictwo. Ponadto między budynkami jest cieplej, a kosze na śmieci lub brudne ulice są znakomitym miejscem na zdobywanie pokarmu. Niektóre gatunki stały jednak bardzo uciążliwe. Preparaty na ptaki służą do ich odstraszania. Stosowane na balkonach, tarasach czy gzymsach powodują, że możesz cieszyć się czystą przestrzenią i spokojem. Odwiedź nasz sklep, a my podpowiemy, który środek będzie dla Ciebie najlepszą opcją!

Preparat na ptaki w formie aerozolu 

Do najpopularniejszych specyfików odstraszających ptactwo, należą te w formie sprayu. Są one wydajne i często są w stanie zabezpieczyć obszar kilku metrów kwadratowych, tworząc niewidzialną barierę przed uciążliwymi gośćmi. Aerozole są wygodne i proste w aplikacji. Współcześnie taki preparat na ptaki jest bezpieczny dla człowieka i zwierząt domowych, ze względu na naturalny skład. Zazwyczaj takie odstraszacze są dedykowane dla konkretnych gatunków.

Środki na ptaki w postaci kolców – zabezpieczenie parapetów, okien i balkonów

Jedną z najpopularniejszych i najtańszych metod odstraszania ptaków jest zastosowanie systemów z kolcami. Jest to nowoczesne, ekologiczne i łatwe w montażu rozwiązanie, które świetnie zabezpieczy elewację Twojego domu. Można je przykleić specjalnym preparatem lub przymocować za pomocą uchwytów do parapetów, okien lub barierek. Na rynku są dostępne elementy wykonane z wysokiej jakości stali nierdzewnej i wytrzymałego tworzywa sztucznego, charakteryzujące się odpornością na różnorodne czynniki atmosferyczne. Jeśli środki na ptaki w aerozolu nie pomagają, koniecznie zastosuj system kolców. 

Środek na ptaki – oferta sklepu Dezder.com.pl

Ptactwo jest uciążliwe, gdyż nie tylko hałasuje, ale również brudzi balkony, okna i parapety swoimi odchodami. W sklepie Dezder.com.pl znajdziesz, taki środek na ptaki, który skutecznie wystraszy je na dłużej. Produkty pochodzące od cenionych i znanych firm takich jak m.in. P+L Systems, są niezawodne. Atrakcyjna cena naszych produktów, ekspresowa wysyłka i profesjonalna obsługa, to nasze dodatkowe atuty. Jeżeli szukasz sposobu na to, aby odzyskać czystą przestrzeń do porannej kawy i lubisz ciszę, sprawdź, co Ci oferujemy! Czasem konieczne jest połączenie kilku metod odstraszania ptactwa, aby ograniczyć miejsca ich przesiadywania.

Cena
Pokaż wyniki (5)
Ptaki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: