Środki na pchły

Środki na pchły – dla właścicieli zwierząt i nie tylko

Twoje zwierzęta przyniosły pchły do Twojego domu? A może te małe pasożyty pojawiły się w nim z innej przyczyny? W Dezder.com.pl znajdziesz niezawodne środki na pchły, które szybko i sprawnie pozwolą Ci się uporać z ich obecnością. Zapraszamy do obejrzenia naszego asortymentu, w którym mamy preparaty m.in. w formie aerozolu, proszku, koncentratu do rozcieńczania z wodą, oprysku i świecy dymnej. Pamiętaj, że pchły gryzą, pozostawiając na ciele swędzące ślady, a dodatkowo przenoszą wiele chorób, dlatego odwiedź nasz sklep i zapomnij o nich raz na zawsze!

Środek na pchły – niepożądani goście i ich wygląd

Pchły są pasożytami, mierzącymi około 2,5 milimetra długości, dlatego naprawdę ciężko je dostrzec. Na świecie jest bardzo dużo gatunków pcheł, jednak najbardziej popularne to te psie, kocie i ludzkie. Zazwyczaj są ciemnobrunatne, bez skrzydeł i potrafią skakać, dzięki licznym odnóżom do tego przystosowanym. Żywią się krwią i powodują swędzące ugryzienia,  a przy tym szybko się rozmnażają, dlatego ich obecność nie jest pożądana. Na szczęście odpowiednio dobrany środek na pchły skutecznie sprawi, że zarówno Ty, jak i Twój pupil, jeśli takiego posiadasz, odetchniecie z ulgą. 

Preparaty na pchły – jak je stosować?

Wbrew panującym przekonaniom pchły nie są wyłącznie sezonowym zagrożeniem. Mimo że obserwuje się ich wzmożone występowanie późnym latem (sierpień/wrzesień), to jednak można spotkać je bez względu na porę roku. Pchła lubi miejsca zawilgocone i pomieszczenia z drewnianymi meblami i podłogami, zaniedbane oraz brudne. Może zostać również przyniesiona z dworu do mieszkania przez ludzi lub zwierzęta domowe. Gdy już znajdzie się w danym budynku, zagnieżdża się w szczelinach mebli, w szparach w podłodze, w dywanach itp. Preparaty na pchły rozpylane w odpowiednich miejscach skutecznie tępią niechcianych gości. Należy pamiętać o regularności ich stosowania, gdyż tylko wtedy pozbędziesz się zarówno dorosłych osobników, jak i ich larw czy jajeczek. Zazwyczaj wymaga się, aby aplikacja środków na pchły odbywała się pod nieobecność ludzi i zwierząt.

Preparat na pchły – oferta w sklepie Dezder.com.pl

Jako Dezder.com.pl zajmujemy się sprzedażą hurtową i detaliczną środków do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Wśród nich są łatwe w aplikacji produkty zwalczające pchły od znanych i cenionych marek takich jak np. Bayer, Fregata, Vebi, Dobol czy Asplant, które mają wysoką wydajność. Jeśli masz problem z tymi pasożytami, preparat na pchły z naszego sklepu z pewnością pomoże Ci odzyskać spokój i poczucie komfortu!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (33)
Pchły
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: