Środki na muszki owocówki

Środki na muszki owocówki, które naprawdę działają!

Uwielbiają owoce i wysokie temperatury. Pojawiają się „znikąd” jednak kiedy już bytują w danym miejscu, to namnażają się w zastraszającym tempie – po kilku dniach, mamy już do czynienia z prawdziwą inwazją tych irytujących stworzeń. Muszki owocówki to niewielkich rozmiarów owady latające, które występują zarówno w domach, jak i w magazynach żywności i innych obiektach przemysłowych. Dobrze adaptują się do życia w zamkniętej przestrzeni, dlatego tak szybko się namnażają, przy okazji uprzykrzając nam życie. W naszej ofercie znajdziesz środki na muszki owocówki, dzięki którym na dobre pozbędziesz się tych irytujących insektów. Nasza oferta jest tworzona przez profesjonalistów i dla profesjonalistów – zapraszamy do zakupów!

Preparat na muchy owocówki – zasady bezpieczeństwa

Każdy preparat na muchy owocówki zawiera w swoim składzie substancje, które mogą być szkodliwe również dla człowieka czy zwierząt domowych. Dlatego tego rodzaju preparaty należy zawsze przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci a przy ich używaniu, zawsze stosować się do wytycznych producenta. Warto również nadmienić, że nie wszystkie preparaty owadobójcze działają selektywnie na jeden gatunek. Jeżeli więc w danym obiekcie znajduje się hodowla patyczaków, pająków, modliszek czy innych owadów hodowanych w terrariach to należy wynieść z pomieszczenia, w którym stosowany jest preparat.

Środek na muszki owocówki i inne owady latające

Zlikwiduj kilka populacji owadów za jednym zamachem – preparaty takie jak Effect w aerozolu lub atomizerze zatruje nie tylko muszki owocówki, lecz również mole, muchy, a nawet wszy czy pełzające karaluchy i rybiki! To coś więcej niż zwykły środek na muszki owocówki – to uniwersalny preparat, dzięki któremu pozbędziesz się większości owadzich szkodników za jednym zamachem!

Preparaty na muchy owocówki – pułapki na muszki

Jak skutecznie pozbyć się muszek owocówek z kuchni bez pryskania wszystkiego naokoło sprayem? To proste – w ofercie naszego sklepu znajdziesz pułapki na muszki owocówki. To preparaty na muchy owocówki o kompletnie innym działaniu, niż tradycyjne środki. Wewnątrz takiej pułapki znajduje się atraktant – substancja, której zapach przyciąga owocówki. Muszki po przedostaniu się do środka pułapki nie są w stanie się z niej wydostać i w końcu topią się w znajdującej się wewnątrz cieczy. Stosowanie tego rodzaju preparatów owadobójczych jest o wiele mniej inwazyjne, ponieważ trucizna nie jest uwalniana na zewnątrz, lecz to owady są wabione do pułapki. Pułapki na muszki owocówki świetnie sprawdzają się zarówno w domu, jak i w obiektach gastronomicznych – które wybrać najlepiej? Nasz dział obsługi chętnie doradzi w zakresie doboru preparatów, które sprawdzą się najlepiej w danym obiekcie!

Cena
Pokaż wyniki (12)
Muszki owocówki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: