Chwytacze

Chwytacze gryzoni – zastosowanie

Problem z gryzoniami (przede wszystkim myszami i szczurami) dotyka zarówno właścicieli domów, jak i zarządców spółdzielni mieszkaniowych czy różnego rodzaju obiektów użyteczności publicznej. Aby sprawnie pozbyć się problemu, stosuje się specjalne pułapki lub chwytacze gryzoni, które są doskonałą alternatywą dla rozwiązań zakładających całkowite unicestwienie zwierzęcia. Tego typu chwytacze nazywane są również pułapkami żywołownymi, ponieważ nie zagrażają życiu zwierzęcia. Jeśli zatem chcesz sprawnie odstraszyć gryzonie bytujące na twoim terenie, ale jednocześnie nie chcesz ich zabijać, chwytacz gryzoni jest rozwiązaniem dla ciebie. Sprawdź naszą ofertę i złóż swoje zamówienie już dziś!

Chwytacz gryzoni – skuteczne i bezpieczne

Zastanawiasz się, jak działa chwytacz gryzoni? Otóż wyposażony jest on w specjalny mechanizm, który wpuszcza mysz do środka i nie wypuszcza jej na zewnątrz. W jego wnętrzu umieszczona jest przynęta, a po schwytaniu wystarczy otworzyć drzwiczki i wypuścić zwierzę wolno w wybranym miejscu. Chwytacze gryzoni to zatem rozwiązanie niezwykle skuteczne, bezpieczne i humanitarne.

Chwytacze gryzoni – bogata oferta Dez Der

W ofercie naszego sklepu znajdziesz chwytacze gryzoni dostępne w wielu wariantach, dzięki czemu możesz z łatwością dostosować konkretny model do swoich indywidualnych oczekiwań i potrzeb. Chwytacz gryzoni może mieć bowiem różną budowę i specyfikację w zależności od swojego przeznaczenia. Pułapki na szczury są np. dużo większe od tych na myszy i często posiadają bardziej skomplikowany mechanizm. Jeśli nie wiesz, który chwytacz wybrać, skontaktuj się z obsługą naszego sklepu.

Chwytacz gryzoni wysokiej jakości

Wszystkie chwytacze gryzoni znajdujące się w ofercie naszego sklepu to produkty wysokiej jakości, które produkowane są wyłącznie ze starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz przy wykorzystaniu innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Dzięki temu są to urządzenia nie tylko skuteczne, ale również niezwykle wytrzymałe i odporne na negatywny wpływ wszelkiego rodzaju czynników zewnętrznych. To gwarancja długofalowej użyteczności oraz prostej obsługi. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas kwestią priorytetową, dlatego przykładamy ogromną wagę do jakości oferowanych pułapek. Każdy chwytacz gryzoni posiada również stosowne atesty i certyfikaty. Jeśli zatem interesuje cię sprawna i skuteczna deratyzacja, w ofercie DEZDER znajdziesz szereg rozwiązań, które z całą pewnością spełnią twoje oczekiwania!

Cena
Pokaż wyniki (25)
Chwytacze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: