Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Pluskwy

Nie da się przeoczyć pojawienia się pluskiew w domu. Insekty te są na tyle inwazyjne i dokuczliwe dla człowieka, że bardzo szybko da się zauważyć ich działalność w naszym domu. Jeżeli w naszym domu pojawiają się pluskwy - bardzo szybko staniemy się ich żywicielami. Pluskwy bowiem, tak jak komary, żywią się, żerując na nas i naszej krwi. Dlatego właśnie ślady na ciele powinny być dla nas pierwszym, najszybciej zauważanym objawem tego, że w naszym domu, niestety, ale zadomowiły się pluskwy. Świadczą o tym białe pręgi, które można zaobserwować dookoła talii. Świadczą o tym też ślady krwi na prześcieradle. Pluskwy są też insektami, które zrzucają pancerzyki, więc również i je można zaobserwować, także najczęściej w okolicy łóżka. Pluskwy są bardzo nieprzyjemne w odbiorze chociaż, najczęściej, na ogół nie powodują alergii. Jednak u części ludzi mimo to może pojawić się pewna reakcja alergiczna. Pluskwy najczęściej występują w dużych miastach i z jednego mieszkania mogą rozprzestrzenić się na obszarze wszystkich mieszkań w danym bloku. Nic więc dziwnego, że ludzie dokładają wszelkich starań ku temu, by te nieprzyjemne insekty wyplenić.
Jak wytępić pluskwy?
Pluskwy zdecydowanie należą do bardziej charakterystycznych insektów, które pojawić się mogą w przestrzeni naszego domu.. Poprzez wpisanie do wyszukiwarki internetowej hasła „pluskwy zwalczanie” możemy odnaleźć naprawdę wiele produktów. Ale które z nich okażą się skuteczne? Należy przede wszystkim zwrócić uwagę na środki, które nakierowane są na owady biegające, a które z kolei występują w różnych formach np pod postacią proszku, aerozolu czy świec dymnych, itp. Do jednej z najbardziej efektywnych propozycji z całą pewnością zalicza się opryskowe środki na pluskwy, które gwarantują bardzo precyzyjne rozłożenie preparatu w miejscach, w których można zaobserwować wzmożoną aktywność insektów. Skuteczne są również produkty o działaniu zamgławiającym - to właśnie on  sprawdzają się przede wszystkim w zwalczaniu pluskiew domowych. Warto również zaznaczyć, że pluskwy jako takie są bardzo odporne na działanie chemii, dlatego sięgać należy po mocne środki, jeśli zależy nam na ich szybkim wytępieniu z naszego domu.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą środków na pluskwy. Wszystkie dostępne środki posiadają wymagane atesty i pozwolenia. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: