Rybiki

Jak skutecznie zwalczyć rybiki? Częstym nieproszonym gościem w naszych domach są rybiki, które występują w kuchni, łazience ale też w innych pomieszczeniach gdzie jest ciepło, ciemno i wilgotno. Niestety w tych obszarach domu bardzo trudno jest doprowadzić do zmniejszenia wilgotności i tym samym sprawić, by rybiki straciły swoje ulubione środowisko życia. Trzeba więc działać ofensywnie. 
Na rynku dostępnych jest wiele preparatów przeciwko rybikom. Poszukując w sieci środków na rybiki wpisujemy hasło „rybiki zwalczanie” i odnajdujemy wiele preparatów jednak, które z nich są skuteczne? Dobrym wyborem są chociażby spraye na rybiki cukrowe, które cechują się bardzo niską szkodliwością dla ludzi.  Dzięki swej unikalnej kompozycji, czyli mikrokapsułkom zawieszonym w roztworze wodnym, spraye to pewny sposób na pozbycie się nieproszonych gości, a przynajmniej sporej części ich populacji. Z powodzeniem można je stosować w domowej przestrzeni, dawkując je za pomocą atomizerów. Nie posiadają zapachu, więc nie stwarzają dyskomfortu podczas korzystania z łazienki czy kuchni. Środki na rybiki doskonale docierają nawet do trudniej dostępnych miejsc, co bez wątpienia ułatwia ich aplikację. Długotrwała efektywność jest dodatkową zaletą, dzięki której można się pozbyć rybików na dłuższy okres – skuteczność jest uzależniona od liczebności insektów występujących na danym terenie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by sprayów używać kilkakrotnie w pewnych odstępach czasu. W ten sposób pozbędziemy się osobników na każdym etapie ich rozwoju. Należy jedynie pamiętać, by dokładnie spryskać całą przestrzeń na której zauważyliśmy rybiki, z odległości około 20-30 cm. Szczególnie dokładnie skupmy się na listwach przypodłogowych oraz dolnych częściach ścian i tam, gdzie nie dociera światło. Bez obaw- preparat nie zniszczy nam elementów wyposażenia wnętrza.
Innym skutecznym sposobem na zwalczanie rybików może być ekologiczna pułapka odławiająca. Wystarczy ją wystawić w miejscu, w którym zauważyliśmy insekty, na przykład za sedesem, czy pod wanną. Dzięki działaniu specjalnej pastylki z atraktantem, pułapka przyciąga i eliminuje większość rybików.   Po jej zapełnieniu lub po około 6 tygodniach, produkt należy wymienić na nowy. Pułapka na rybiki został uznana za preparat całkowicie ekologiczny, ponieważ nie zawiera żadnych substancji szkodliwych dla człowieka. Jest też  w zupełności bezpieczna dla dzieci. Nie da się jej otworzyć nie używając siły. Efektywnie pomoże pozbyć się rybików w całym domu. Jest niewielka i dyskretna, a przy tym skuteczna. Wszystkie dostępne preparaty posiadają wszelkie wymagane atesty i pozwolenia. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Cena

Etykiety

Pokaż wyniki (39)
Rybiki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: