Preparaty na rybiki

Preparaty na rybiki – czym są rybiki?

Rybiki to niewielkie srebrzyste organizmy osiągające długość ok. 1 cm. Nie są zagrożeniem dla człowieka i nie przenoszą chorób. Mają umiejętność trawienia celulozy i jedzą papier, dlatego niszczą książki i dokumenty, podgryzają tapety, a nawet tkaniny.  Tym samym są to niechciani goście w naszych domach i mieszkaniach. Ich  obecność może stać się uciążliwa, gdyż bardzo szybko się rozmnażają. Choć nie mają skrzydeł, to są ruchliwe i zwinne dzięki kilku parom odnóży. Jeśli szukasz odpowiednich środków do walki z tymi stworzeniami, sprawdź jakie preparaty na rybiki proponuje Dezder.com.pl! Nasze produkty są wydajne i niezawodne. 

Preparat na rybiki – najwyższa skuteczność

Rybiki bytują w ciemnych i wilgotnych pomieszczeniach. W domu najczęściej występują w łazience, kuchni, na strychu i w piwnicy. Brak wentylacji szczególnie przyczynia się do ich rozwoju. Wówczas pleśń, która się tworzy, staje się dla nich pożywieniem, podobnie jak papier, mąka, cukier czy bawełna. Ciekawostką jest to, że organizmy te mogą przetrwać bez jedzenia nawet rok! Naturalnymi wrogami owadów są pająki, a mogą być także atakowane przez koty i psy. Żerują głównie nocą, a w dzień chowają się pod płytkami, między szafkami, w szczelinach podłogi itp. Choć te drobne szkodniki są trudne do zlokalizowania, to każdy oferowany przez nas preparat na rybiki ma wysoką skuteczność, dlatego dzięki nam szybko je wytępisz.

Środek na rybiki i jego działanie

Środek na rybiki zazwyczaj ma działanie kontaktowe. Oznacza to, że zwalczanie tych stworzeń polega na opryskaniu miejsc, gdzie się zagnieżdżają, lub na kontakcie rybika z podłożem pokrytym danym preparatem. Może być stosowany na zewnątrz i w budynkach. Na rynku można również dostać pułapki lepowe, które wabią rybiki atraktantem pokarmowym, po czym zostają one unieruchomione przy pomocy mocnego kleju.

Środki na rybiki – oferta sklepu Dezder.com.pl

W sprzedaży mamy produkty przeznaczone do dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Wśród nich znajdują się środki na rybki, pochodzące wyłącznie od sprawdzonych i cenionych producentów takich jak np. Asplant, Privatelab, UPL, Unichem, New Pest, Fregata. Konkurencyjne ceny, ekspresowa wysyłka i fachowa obsługa to nasze atuty. W razie pojawienia się pytań podczas zakupów zapraszamy do kontaktu mailowego, telefonicznego lub przez formularz na naszej stronie internetowej. Zawsze służymy pomocą i radą przy wyborze odpowiedniego preparatu. W Dezder.com.pl jesteśmy dla Ciebie, a Twoja satysfakcja jest dla nas najważniejsza!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (43)
Rybiki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: