Deratyzacja

Deratyzacja – DEZ DER

Deratyzacja polega na całkowitej eliminacji gryzoni z danego obiektu czy terenu i powinna być cyklicznie powtarzana. Dlatego w niniejszej kategorii znajdziesz produkty deratyzacyjne: karmniki, chwytacze, pułapki, rodentycydy i atraktanty. Oferta naszego sklepu została przygotowana przez profesjonalistów i dla profesjonalistów. Oferujemy wyłącznie produkty sprawdzone w praktyce i wytworzone przez renomowanych producentów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Deratyzacyjne produkty – pułapki, chwytacze i karmniki

Pułapki deratyzacyjne, chwytacze i karmniki to jedne z podstawowych produktów deratyzacyjnych. Pułapki służą do łapania gryzoni, chwytacze do ich przenoszenia natomiast karmniki do wabienia i podawania trutki. Trutkę na myszy i szczury możemy oczywiście podawać bezpośrednio na ziemi, jednak taka forma podania nie jest bezpieczna. Trutkę mogą nieświadomie przyjąć inne zwierzęta takie jak na przykład psy czy koty. Umieszczanie trutki w karmniku jest więc o wiele bezpieczniejszą drogą podania – produkty są zaprojektowane w taki sposób, aby do części z zatrutym pokarmem mogły przedostać się wyłącznie myszy czy szczury. W tym miejscu warto nadmienić, że oferujemy karmniki, które doskonale zakamuflują się w otoczeniu – to na przykład karmnik rock, lub karmnik protecta w kształcie kamienia. Teraz wystarczy już jedynie zwabić do nich szczury i myszy przy użyciu atraktantu!

Deratyzacji solidnie nie przeprowadzisz bez atraktantów

Atraktanty to preparaty wabiące – te z oferty DEZ DER wabią jedynie gryzonie. Są dostępne zarówno w formie stałej, jak i w płynie – płynne atraktanty na gryzonie nadają się doskonale jako dodatek do trutki używanej przy deratyzacji. Atraktanty w formie stałej takie jak na przykład Nara Bloc Meat, są często stosowane dla sprawdzenia, czy w danym obiekcie występują gryzonie. Zostaw kilka bloków w podejrzanym miejscu i poczekaj na efekty. Jeżeli w danym obiekcie bytują myszy, szczury czy podobne stworzenia, to na bloku widoczne będą ślady ugryzień.

Deratyzację przeprowadź wykorzystując rodentycydy

Rodentycydy to silnie działające środki gryzoniobójcze. Takie preparaty są dostępne w różnych wersjach, co znacząco ułatwia deratyzację – na przykład piankę możemy aplikować do trudno dostępnych otworów w ścianach czy rur, preparaty w saszetkach sprawdzą się w wilgotnych miejscach, a granulat nadaje się idealnie do podawania do karmników czy pułapek. Jeżeli zastanawiasz się, jaki rodentycyd najlepiej sprawdzi się w Twoim obiekcie, to zachęcamy do kontaktu z naszym działem obsługi – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące deratyzacji i pomożemy przy doborze najlepszych produktów.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (6)
Deratyzacja
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: