Preparaty na dziki

Preparaty na dziki – skuteczne odstraszacze dzikiej zwierzyny

Zmagasz się ze szkodami łowieckimi i rolnymi? Najprawdopodobniej masz do czynienia z dzikami. Zwierzęta te dewastują pola, uprawy, ogródki i trawniki, powodując niesłychane zniszczenia. Gdy zależy Ci na ich skutecznym odstraszeniu, musisz zastosować najlepsze preparaty na dziki na rynku. W naszym sklepie znajdziesz środki, które spełnią Twoje oczekiwania i dzięki nim pozbędziesz się problemów raz na zawsze! Zapoznaj się z naszym szerokim asortymentem i zdecyduj, który produkt będzie najlepszy!

Preparat na dziki a rozwój populacji dzików 

Rozwój budownictwa mieszkaniowego sprawił, że obecność ludzi coraz bardziej przybliża się do granic lasów, czyli środowisk naturalnych dzikich zwierząt. Tym samym te z roku na rok częściej i coraz śmielej wchodzą na tereny zagospodarowane przez człowieka. Dziki w lasach to normalna rzecz, jednak w sytuacji, gdy spotykasz je w parku, na ulicach, niedaleko osiedli i na polach uprawnych, staje się to nie tylko niebezpiecznie, ale również można spodziewać się kosztownych zniszczeń. Korzystny klimat i łatwy dostęp do pożywienia (np. resztki jedzenia w śmieciach) przyczyniają się do wzrostu ich populacji. W takich sytuacjach preparat na dziki jest produktem niezastąpionym. Wyłącznie jego użycie może zahamować żerowanie dzików na terenach, na których każdy człowiek powinien czuć się bezpiecznie. 

Środki na dziki – sposoby aplikacji

Środki na dziki można używać w różnoraki sposób. Do najpopularniejszych należą:

  • opryskiwanie dużej powierzchni terenu;
  • tworzenie bariery zapachowej poprzez spryskanie pasów wokół obszaru;
  • posmarowanie przedmiotu.

W zależności od danego przypadku trzeba odpowiednio rozcieńczyć dany preparat z wodą, aby uzyskać prawidłową konsystencję. Preparaty tego typu działają od kilku do nawet kilkunastu tygodni. Odstraszacze dzików szczególnie są zalecane do ochrony pól, sadów i upraw. Można stosować je również w celu ochrony boisk, obiektów użytku publicznego itd.

Środek na dziki – oferta sklepu Dezder.com.pl

W ofercie Dezder.com.pl znajdziesz różnego rodzaju preparaty na dzikie zwierzęta. Wśród nich są substancje przeznaczone do odstraszania dzików renomowanych marek takich jak np. Monachem. Zazwyczaj najskuteczniejszy środek na dziki to ten, który łączy składniki naturalne, czyli zapach ziół i roślin, z imitacją intensywnego zapachu niedźwiedzia. Te substancje działają na nie odpychająco. Jeśli szukasz najlepszego odstraszacza na dziki, zajrzyj do naszego sklepu!

Cena
Pokaż wyniki (2)
Dziki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: