Preparaty na myszy

Sprawdzone preparaty na myszy

Należą do grupy szkodników czyniących największe spustoszenie w spiżarniach, magazynach zboża i sklepach. Są inteligentne, a także przebiegłe w swoim działaniu i choć niektórzy lubią je trzymać w klatkach, to jednak większość z nas po prostu wzdryga się na ich widok. Myszy oraz innych gryzoni ciężko się pozbyć z obiektu, w którym na dobre się zadomowią. Kiedy już stwierdzimy ich obecność, to nie ma sensu sięgać po półśrodki – w tej kategorii znajdziesz wyłącznie preparaty na myszy przetestowane w praktyce przez profesjonalistów. Jeżeli więc szykujesz się na deratyzację, to jesteś w idealnym miejscu – oto preparaty, które unicestwią całe populacje gryzoni w domu, szkole, magazynie, farmie i gdziekolwiek indziej!

Preparat na myszy – zasady bezpieczeństwa

Stosując preparat na myszy, należy bezwzględnie przestrzegać zasad bezpieczeństwa – dlatego czytajmy dokładnie opisy produktów i zalecenia producenta. Środki gryzoniobójcze zawierają w swoim składzie substancje, które mogą być szkodliwe również dla innych zwierząt, a nawet ludzi. Dlatego zawsze powinno się oznakować miejsca lub pomieszczenia, w których rozłożony jest taki środek. Zwierzęta domowe i dzieci nie powinny mieć dostępu do miejsc, w których została rozłożona trutka na myszy.

Środki na myszy – rodentycydy

Rodentycydy to silnie trujące gryzoniobójcze preparaty chemiczne. Część z nich działa z opóźnieniem – i bardzo dobrze! Gryzonie często wysyłają swoich zwiadowców – czyli osobniki, które przemierzają teren w poszukiwaniu pożywienia. Taka mysz po znalezieniu pożywienia w postaci trutki, zdąży poinformować o swoim znalezisku pozostałych członków stada, zanim jeszcze trucizna zacznie działać. Ze względu na opóźnione działanie, tego rodzaju środki na myszy są w stanie wybić całą populację gryzoni w niespełna dwa tygodnie.

Środek na myszy w granulkach czy w żelu?

Płatki, proszek, żel a może granulki – który środek na myszy sprawdzi się najlepiej? Cóż, odpowiedź na to pytanie jest uzależniona od tego, w jakiego rodzaju obiekcie planujemy przeprowadzić deratyzację. Środek na myszy w piance lub żelu dobrze sprawdzi się w przypadku gryzoni bytujących w rurach i innych ciasnych, trudno dostępnych miejscach w budynku. Płatki i pasty dobrze sprawdzają się w karmnikach deratyzacyjnych. Z kolei skażone ziarno oraz granulki można rozsypać na papierowych podkładkach i rozmieścić w przestrzeniach otwartych budynku. Warto również zastosować kilka preparatów jednocześnie co z pewnością poprawi efekt deratyzacji. Chętnie doradzimy przy wyborze odpowiednich środków, dlatego zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (147)
Myszy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: