Preparaty na żywiaki

Preparaty na żywiaki uciążliwy szkodnik w Twoim domu 

Niewątpliwie ze szkodnikami, które lubują się w produktach spożywczych, kojarzą się nam mole spożywcze. Jednak równie uciążliwy jest żywiak chlebowiec. Tego owada można spotkać w magazynach, sklepach, kuchniach, a także bibliotekach i muzeach. Zazwyczaj żeruje na produktach spożywczych suchych (np. mąkach, kaszach, pieczywie, suszonych owocach), jednak jest też przyczyną wielu innych szkód, niszcząc artykuły papiernicze, książki, kartony i skórę. Znany jest także jako żuk apteczny, ponieważ żywi się różnymi lekarstwami. Jego upodobania są bardzo męczące i dokuczliwe, dlatego preparaty na żywiaki z naszego sklepu powinny znaleźć się i na Twojej półce!

Preparat na żywiaki a ich wygląd

Żywiaki to osobniki, które wlatują przez okna do pomieszczeń lub zostają już przyniesione w produktach spożywczych ze sklepu. Są to malutkie insekty o długości ciała od 2 do 5 mm w kolorze czarnym lub brązowym pokryte drobnymi włoskami. Mają czułki i skrzydełka. Najlepiej rozwijają się w miejscach, gdzie temperatura przekracza 22 stopnie Celsjusza, dlatego świetnie czują się w domach. Chrząszcze bardzo szybko się rozmnażają, dlatego preparat na żywiaki zastosowany w celu ich zwalczania musi mieć wysoką skuteczność, a taką zapewniają produkty od Dezder!

Środek na żywiaki, czyli jak się pozbyć chrząszcza?

Środek na żywiaki może mieć np. formę tabletek lub płytek. Bez względu na postać pod wpływem wilgoci uwalniany jest z nich fosforowodór. Ich działanie polega na paraliżu owada, po dostaniu się do jego organizmu trującego gazu. Po przeprowadzeniu dezynsekcji należy dokładnie wywietrzyć pomieszczenia i nie pozwolić, aby środki pozostałe po usuwaniu żywiaków dostały się do żywności. Innym sposobem na likwidację tego typu szkodników są pułapki postawione w dobrze oświetlonych miejscach. Fotoluminescyjny materiał wabi insekty, które zostają unieruchomione na powierzchni lepnej.

Środki na żywiaki w ofercie Dezder

Środki na żywiaki w ofercie naszego sklepu to skuteczne preparaty polecane przez wielu specjalistów. Pochodzące od renomowanych marek takich jak m.in. Detia-Degesch czy Panko są niezawodne i najlepsze na rynku. Stosowane zgodnie z przeznaczeniem i z zachowaniem szczególnej ostrożności przynoszą znakomite efekty. Jeśli masz problem z żywiakami w swoim domu czy w zakładzie pracy, nie wahaj się i zapoznaj się z naszym asortymentem! Gwarantujemy, że znajdziesz preparat, który spełni Twoje oczekiwania i pozwoli odzyskać Ci dom bez insektów!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (7)
Żywiaki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: