Zamgławiacze termiczne

Zamgławiacze termiczne – technika i zastosowanie

Zamgławiacz termiczny to specjalistyczne urządzenie, które wykorzystuje się w procesie zamgławiania termicznego, czyli wytwarzania (przy użyciu energii termicznej) mikroskopijnych kropli cieczy roboczej. Roztwór cieczy jest odparowywany w urządzeniu, a następnie w wyniku kontaktu z chłodniejszym powietrzem dochodzi do kondensacji i powstania aerozolu. Zamgławiacze termiczne stosowane są w walce ze szkodnikami, gdzie istotne jest równomiernie rozprowadzenie substancji aktywnej nawet w trudno dostępnych miejscach. Postaw na innowacyjną technikę zwalczania insektów i już dziś zamów profesjonalne urządzenie z oferty DEZ DER!

Zamgławiacz termiczny – bezpieczny i wydajny

Zamgławiacz termiczny pozwala na rozprowadzenie cieczy aerozolu bez niepożądanych pozostałości, dlatego jest to proces w pełni bezpieczny dla naszego zdrowia. Umożliwia skuteczne zwalczanie szkodników na dużych powierzchniach i przestrzeniach, z zastosowaniem minimalnej ilości pestycydów oraz przy niewielkim nakładzie pracy. Ponadto zamgławiacze termiczne są niezwykle wygodne w użytkowaniu, a nieskomplikowana konstrukcja umożliwia samodzielne przeprowadzanie ewentualnych napraw bez konieczności korzystania ze specjalistycznych narzędzi.

Zamgławiacze termiczne – bogata oferta DEZ DER

W ofercie DEZ DER znajdziesz doskonałe zamgławiacze termiczne, które dostępne są w wielu wariantach. Poszczególne modele różnią się przede wszystkim parametrami technicznymi, dlatego przed dokonaniem ostatecznego zakupu dokładnie przeanalizuj wszystkie specyfikacje. Każdy model posiada dyfuzor chłodzony powietrzem z dodatkowym pochłanianiem dźwięku i kontrolą nagrzewania. Atutem niektórych naszych urządzeń jest także ręczna kontrola zaworu zamgławiającego połączona z automatycznym wyłączeniem zamgławiacza. Jesteśmy przekonani, że tak szeroka oferta pozwoli ci wybrać zamgławiacz termiczny, który idealnie wpisze się we wszystkie twoje potrzeby i oczekiwania!

Zamgławiacz termiczny – postaw na sprawdzonego producenta!

Wszystkie zamgławiacze termiczne znajdujące się w naszej ofercie to urządzenia najwyższej klasy, które charakteryzują się przede wszystkim solidną konstrukcją. Większość elementów metalowych wykonanych jest ze stali nierdzewnej, a odrzutowy silnik pulsacyjny bez ruchomych części pozwala na długotrwałą pracę. Każdy zakupiony u nas zamgławiacz termiczny posiada wszelkie niezbędne certyfikaty i jest objęty stosowną gwarancją. Jeśli szukasz skutecznego urządzenia dostępnego w korzystnej cenie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i postaw na sprawdzonego producenta!

Cena
Pokaż wyniki (8)
Termiczne
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: