Atraktanty

Atraktanty – charakterystyka

Atraktanty to różnego rodzaju środki zapachowe, których używa się w celu zwabienia owadów latających i insektów chodzących. Wykorzystują one najczęściej kompozycje feromonów i zapachów, które skutecznie działają na dane grupy szkodników. Aby zwiększyć skuteczność atraktantów, najlepiej wybierać te dedykowane konkretnym gatunkom i umieszczać je w miejscach wzmożonego występowania owadów. Taki środek wabiący skutecznie przyciąga szkodniki, a następnie uniemożliwia im, wydostanie się z pułapki. To prosty sposób na zapewnienie ochrony dla człowieka, a także roślin, warzyw, owoców i krzewów. Sprawdź już teraz dostępne w naszym sklepie atraktanty i skutecznie ogranicz występowanie szkodników.

Atraktant – szeroki wybór produktów

Dobrze dobrany atraktant skutecznie pomoże Ci zwalczyć problem z konkretnym owadem. Dlatego w naszym sklepie znajdziesz różne rodzaje produktów. Mamy między innymi płyny, które doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie posiadanej przez Ciebie pułapki. Wystarczy, że usuniesz zużytą substancję i wlejesz nową do pojemnika. Przedłużysz tym samym żywotność pułapki i zwiększysz jej skuteczność. W swojej ofercie mamy również żele, które nałożysz bezpośrednio na wkłady lepowe oraz tabletki, dzięki którym zwabisz do pułapki chodzące szkodniki. Czas aktywności środków wabiących uzależniony jest od ich rodzaju. Może on sięgać do kilkunastu dni, jak w przypadku płynów, natomiast skuteczność tabletek może trwać nawet do kilku tygodni.

Atraktanty bezpieczne dla ludzi i otoczenia

Dezynsekcja musi być przede wszystkim bezpieczna dla człowieka, zwierząt i otoczenia. Dlatego w naszych produktach nie znajdziesz trujących i groźnych substancji. Atraktanty stworzone są ze związków nietoksycznych i można bez obaw używać ich zarówno w gospodarstwie domowym, przemysłowym, jak i ogrodach czy szklarniach. Kontakt z takimi środkami nie spowoduje żadnych negatywnych skutków, jednak dla zwiększenia poziomu bezpieczeństwa, najlepiej umieszczać je poza zasięgiem dzieci i zwierząt domowych.

Atraktant – zastosowanie

W zależności od Twojego wyboru dostępny na naszej stronie atraktant sprawdzi się do monitorowania i ograniczenia ilości występowania owadów. Skutecznie zwalczy różnego rodzaju muchy, w tym również muszki owocówki, osy, chrząszcze i karaczany. Ważne jest to, że środki przeznaczone są do zwalczania obecności uciążliwych insektów. Produkty nie wabią potrzebnych w ekosystemie owadów, np. pszczół. Zapoznaj się z naszą pełną ofertą i wybierz rozwiązanie dla siebie.

Cena
Pokaż wyniki (16)
Atraktanty
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: