Lepy do lamp owadobójczych

Lepy do lamp owadobójczych – podstawa w skutecznej walce z owadami

Aby lampy owadobójcze działały prawidłowo i wydajnie, należy regularnie wymieniać w nich wkłady, czyli tzw. lepy do lamp owadobójczych, które są podstawowym produtem stosowanym w procesie zwalczania owadów. W normalnych warunkach wystarczy wymiana raz w miesiącu, jednak w miejscach o podwyższony zapaleniu należy zmieniać lep do lampy owadobójczej przynajmniej raz w tygodniu. Jeśli chcesz dodatkowo podnieść skuteczność lampy, umieść na środku lepa specjalny feromon lub atraktant. Sprawdź naszą ofertę i już dziś wybierz lepy pochodzące od sprawdzonego i cenionego na rynku producenta!

Lep do lampy owadobójczej – mocny i trwały

Aby lep do lampy owadobójczej dobrze spełniał swoją funkcję, musi być przede wszystkim mocny, trwały i odporny na wahania temperatur oraz szkodliwe działanie pozostałych czynników zewnętrznych. Właśnie takie są lepy do lamp owadobójczych dostępne w naszej ofercie. Z powodzeniem mogą być użytkowane również w piekarniach, cukierniach, chłodniach czy w strefach przyjęcia towaru. Ich podwyższona skuteczność to zasługa specjalnej konstrukcji i wysokiej jakości kleju. Dzięki temu lepy dobrze trzymają się dedykowanej przestrzeni lampy, co przekłada się na ich długofalową użyteczność nawet w trudnych warunkach.

Lepy do lamp owadobójczych – bogata oferta DEZ DER

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wysokiej jakości lepy do lamp owadobójczych dostępne w wielu wariantach, które różnią się przede wszystkim pod kątem rozmiaru i sposobu montażu. Przed dokonaniem ostatecznego zakupu należy sprawdzić, czy wybrany lep do lampy owadobójczej na pewno pasuje do posiadanego modelu lampy. Posiadamy zarówno lepy jednostronne (pokryte klejem tylko z jednej strony), jak i dwustronne (pokryte klejem z obu stron). Jesteśmy przekonani, że tak bogata oferta pozwoli ci wybrać produkty idealne do posiadanego urządzenia!

Lep do lampy owadobójczej – postaw na sprawdzonego producenta!

W naszym asortymencie znajdują się wyłącznie solidne i trwałe lepy do lamp owadobójczych, które zapewniają doskonałe efekty i długą użyteczność. Każdy produkt wykonywany jest przy użyciu starannie wyselekcjonowanych surowców, czyli m.in. kartonu i tworzywa sztucznego. Każdy lep posiada oczywiście wszelkie stosowne certyfikaty i atesty. Jeśli zatem cenisz sobie wydajność i jakość dostępne w korzystnej cenie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś wybierz lep do lampy owadobójczej, który pomoże ci zachować możliwie najwyższą skuteczność posiadanego urządzenia!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (49)
Lepy do lamp
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: