Zraszacze

Zraszacze – wszechstronne i niezwykle przydatne

Domowe porządki czy prace ogrodowe warto ułatwić sobie za sprawą dedykowanych urządzeń i akcesoriów. Jednym z takich produktów jest specjalny zraszacz, który ma niezwykle wszechstronne zastosowanie. Możesz wykorzystać go m.in. do mycia i czyszczenia (np. mycia okien, armatury łazienkowej, czyszczenia blatów czy luster) lub prac ogrodowych i związanych z pielęgnacją roślin. To gadżet, który zdecydowanie warto mieć w swoim domu, ponieważ przyspiesza realizację wielu obowiązków. Jeśli zatem chcesz zoptymalizować swoje prace domowe, koniecznie sprawdź zraszacze dostępne w naszym asortymencie i już dziś zamów wybrany model!

Zraszacz – wygodny, wydajny, solidny

W ofercie DEZ DER znajdziesz wygodne i łatwe w użyciu zraszacze, które wykonane zostały z solidnych i trwałych materiałów. Wyposażone są w specjalny system 360˚, dzięki któremu możesz opryskiwać wybrane przestrzenie w dowolnej pozycji zbiornika. Dodatkowo każdy zraszacz wyposażony jest  w funkcjonalny wskaźnik poziomu cieczy, który ułatwi ci dozowanie płynów oraz kontrolowanie jego poziomu w zbiorniku. Dysza zraszaczy jest regulowana, dlatego dostosowanie stopnia rozpylania płynu (od mgiełki po ciągły strumień) nie jest problemem. Nie bez znaczenia jest również możliwość opryskiwania powierzchni zarówno przy naciśnięciu, jak i puszczeniu dźwigni pompki, co zawdzięczamy specjalnej pompce.

Zraszacze – wybierz model idealny dla siebie

Aby zraszacz był praktycznym i przydatnym gadżetem domowym, musi mieć odpowiednią, ergonomiczną konstrukcję. Właśnie takie są zraszacze dostępne w asortymencie sklepu DEZ DER. Kategoria ta jest przez nas stale rozbudowywana i udoskonalana. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta pozwoli ci znaleźć model, który idealnie wpisze się we wszystkie twoje oczekiwania i preferencje, a wykonywanie codziennych prac porządkowych stanie się dużo prostsze, przyjemniejsze i szybsze!

Zraszacz wysokiej klasy od DEZ DER

Wszystkie zraszacze znajdujące się w naszej ofercie to produkty najwyższej jakości, które wyróżniają się przede wszystkim solidną konstrukcją i wygodą użytkowania. Co ważne, każdy zakupiony u nas zraszacz posiada wszelkie stosowne certyfikaty i atesty. Jako że satysfakcja naszych klientów to dla nas kwestii absolutnie priorytetowa, do każdego zamówienia podchodzimy w pełni indywidualnie. Jeśli zatem potrzebujesz solidnego i wydajnego zraszacza dostępnego w korzystnej cenie, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i wybierz swój model już dziś!

Cena
Pokaż wyniki (2)
Zraszacze
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: