Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Krety

Każdy odpowiedzialny ogrodnik dbający w jak najlepszym stopniu o swój ogród, jeżeli tylko dostrzeże jakieś zmiany w postaci kopców wykopanych przez krety zadaje sobie pytanie, w jaki sposób skutecznie pozbyć się kretów, które tak uporczywie niszczą jego ogród. Krety to wyjątkowo trudne do unicestwienia szkodniki zamieszkujące uprawne gleby, dlatego też tak dobrze sprzyjają im warunki, jakie zostają stworzone w dobrze zadbanym i należycie utrzymanym ogrodzie. Niestety, ale szkodniki te w dość skuteczny sposób są w stanie niszczyć korzonki roślin zjadając przy okazji pożyteczne owady znajdujące się w glebie. Dużym utrudnieniem w przypadku znajdowania się tych szkodników na terenie zadbanego ogrodu są budowane przez nie kretowiska, które w bardzo dużym stopniu utrudniają koszenie trawy i wpływają na ogólną estetykę ogrodu. Oczywiście wielu ogrodników pragnących zniechęcić te stworzenia do zamieszkiwania i przebywania na terenie ich ogrodu podejmuje z nimi walkę stosując mniej lub bardziej skuteczne środki na krety lub wyrafinowane metody do zwalczania tych szkodników. Jedną z lepszych i dość często stosowanych propozycji będą różnego rodzaju preparaty oferowane pod postacią pasty w saszetce. Pastę tą należy umieścić bezpośrednio w korytarzu świeżego kopca. Nieco inną metodą są równie popularne chwytacze kretów, które są dostępne na rynku ogrodniczym pod postacią metalowych konstrukcji popularnie nazywanych „kretołapkami”. Oczywiście konstrukcje te mogą zostać wykorzystane nie tylko na krety, ale także do wyłapywania innego rodzaju szkodników, do jakich należą między innymi szczury, nornice myszy polne. Oferowany przez nas sprzęt jest wykorzystywany w równie dużym stopniu na terenie prywatnych ogrodów, trawników oraz upraw.

Jak pozbyć się kretów, które uporczywie niszczą ogród? Krety zamieszkują wilgotne i próchnicze gleby, dlatego tak dobrze żyje im się w zadbanych ogrodach. Niszczą korzenie roślin, zjadają pożyteczne owady i budują kretowiska, które utrudniają koszenie trawy. Aby zniechęcić je do zamieszkiwania na terenie ogrodu warto zastosować odpowiednie środki na krety. Dobrą propozycją są preparaty dostępne np. w postaci pasty w saszetkach, którą należy umieścić bezpośrednio w korytarzu kopca. Inną alternatywą są chwytacze kretów, zazwyczaj w formie metalowych konstrukcji. Należy zaznaczyć, że kretołapki często mogą być wykorzystywane także w łapaniu innych szkodników, takich jak nornice. Istotne jest, aby zamontować je na odpowiedniej płaszczyźnie tunelu, zapewniając im optymalną skuteczność. Chwytacze najlepiej sprawdzają się w prywatnych ogrodach, na trawnikach czy w uprawach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą środków na krety.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą środków na krety. Wszystkie preparaty posiadają wymagane pozwolenia i atesty. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: