Rodentycydy

Rodentycydy – DEZ DER

Rodentycydy to silnie działające preparaty gryzoniobójcze stosowane do deratyzacji i zabezpieczania obiektów przed atakami gryzoni. W ofercie naszego sklepu znajdziesz trutki na myszy, szczury i inne gryzonie pochodzące wyłącznie od sprawdzonych producentów. Są dostępne w wielu wersjach – na przykład w formie pasty, płatków, w granulkach czy saszetkach. W praktyce rodentycydy pozwalają na pozbycie się gryzoni w ciągu 5 do 10 dni. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą rodentycydów!

Rodentycyd – który sprawdzi się najlepiej?

Na to pytanie nie ma prostej odpowiedzi, ponieważ każdy obiekt czy teren ma inną specyfikę. Rodentycydy w saszetkach zdadzą egzamin w miejscach wilgotnych, ponieważ wilgoć utrzymująca się w powietrzu może wchodzić w reakcję z trutką, przez co preparat traci swoje właściwości. Saszetka skutecznie chroni przed wilgocią znajdujący się wewnątrz rodentycyd, natomiast dla szczurów nie jest ona żadną przeszkodą – z łatwością znajdą taki preparat, otworzą saszetkę i skosztują trucizny. Rodentycydy granulowane sprawdzają się doskonale w pułapkach czy karmnikach, natomiast zaletą pianki jest wygoda aplikacji w trudno dostępnych miejscach. Przed zakupem warto również upewnić się, czy dany preparat nadaje się do zastosowania wewnątrz, czy na zewnątrz budynku. Zapraszamy do kontaktu z naszą obsługą – chętnie pomożemy dopasować preparat do specyfikacji danego obiektu i wspólnie pokonamy inwazję gryzoni!

Rodentycyd z atraktantem – jak to działa?

Atraktanty to substancje wabiące – te, które znajdziesz w ofercie DEZ DER działają konkretnie na gryzonie. Część rodentycydów zawiera już w swoim składzie atraktanty, dzięki łatwiej jest je zlokalizować szczurom. Efekt ten możesz poprawić, aplikując dodatkowo atraktant bezpośrednio na rodentycyd. W takim celu najlepiej zaopatrzyć się w atraktant w formie płynnej i zastosować go w zgodzie z zaleceniami producenta.

Rodentycydy stosuj zachowując szczególną ostrożność!

Rodentycydy od DEZ DER to preparaty, które naprawdę działają i pomogą raz na zawsze uporać się ze szczurzym problemem. Deratyzacja musi być przeprowadzana przy zachowaniu zasad bezpieczeństwa. Wszystkie miejsca, w których wyłożona została trutka, muszą być oznakowane. Warto zastanowić się także nad sposobem aplikacji – rozsypywanie trutki bezpośrednio na ziemi w miejscach ogólnodostępnych jest nieodpowiedzialne, ponieważ przypadkiem mogą jej skosztować zwierzęta domowe lub hodowlane. Po aplikacji trutki nie wolno dotykać oczu i należy umyć ręce – zawsze przy używaniu tego typu preparatów, stosuj się do zaleceń producenta!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (89)
Rodentycydy
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: