Karmniki

Czemu służą karmniki deratyzacyjne? Karmniki deratyzacyjne to urządzenia służące do bezpiecznego dozowania trutek na gryzonie. Są dostosowane do różnych gatunków gryzoni, najczęściej wykorzystuje się je do walki z myszami i szczurami. Często stosowane są przez wspólnoty mieszkaniowe oraz w restauracjach, hotelach i instytucjach publicznych. Karmniki ustawiamy na zewnątrz budynków , nieliczne można zastosować  w pomieszczeniach. Karmniki najczęściej wykonane są z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej rzadziej z tektury. W środku karmnika deratyzacyjnego znajduje się metalowy pręcik do mocowania przynęty. W karmnikach można zastosować trutkę w postaci pasty, kostki, granulatu, ziarna ewentualnie trutki płynnej czy proszku. Karmniki są skuteczne i proste w obsłudze. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą. Zapewniamy duży wybór wysokiej jakości karmników deratyzacyjnych. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Karmniki deratyzacyjne – zastosowanie

Karmnik deratyzacyjny tu urządzenie, które służy do bezpiecznego dozowania wszelkiego rodzaju trutek na gryzonie. W zależności od gatunku zwierząt mogą mieć różną budowę i specyfikację techniczną. Znajdują zastosowanie przede wszystkim w restauracjach, wspólnotach mieszkaniowych, hotelach oraz instytucjach publicznych. Karmnik deratyzacyjny sprawdzi się wszędzie tam, gdzie konieczne jest szybkie pozbycie się uciążliwego problemu z gryzoniami przy stosunkowo niskim zaangażowaniu. Jeśli ty również potrzebujesz wyeliminować w swoim otoczeniu szkodliwe myszy czy szczury, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś postaw na innowacyjne rozwiązanie, które znacznie ułatwi ci to zadanie!

Karmnik deratyzacyjny – solidne i efektywne

Znajdujące się w naszej ofercie karmniki deratyzacyjne wyróżniają się przede wszystkim solidnym, precyzyjnym wykonaniem. Dzięki temu świetnie spełniają swoje zadanie oraz są odporne na intensywną eksploatację. Ich specjalna konstrukcja zakłada możliwość umieszczenia wewnątrz różnego rodzaju trutek: past, kostek, granulatów, ziaren, proszków czy płynów. We wnętrzu karmnika znajduje się bowiem specjalny metalowy pręcik do mocowania przynęty. Karmnik deratyzacyjny najczęściej wykonany jest z tworzywa sztucznego, stali nierdzewnej lub (dość rzadko) z tektury. Co ważne, jest to również urządzenie proste w obsłudze.

Karmniki deratyzacyjne – szeroki wybór modeli

W ofercie naszego sklepu znajdziesz karmniki deratyzacyjne, które dostępne są w wielu wariantach. Szeroka oferta z całą pewnością ułatwi ci wybranie urządzenia, które najlepiej sprawdzi się konkretnie w twoim przypadku. Karmnik deratyzacyjny w zależności od potrzeb może mieć różną budową i różnić się pod kątem funkcjonalności, jednak w naszej ofercie znajdziesz wszystkie dostępne rozwiązania z tego zakresu!

Karmnik deratyzacyjny w Dez Der

W ofercie naszego sklepu znajdziesz karmniki deratyzacyjne wyłącznie wysokiej jakości, które produkowane są przy wykorzystaniu starannie wyselekcjonowanych materiałów oraz innowacyjnych rozwiązań technologicznych. Każdy karmnik deratyzacyjny znajdujący się w naszym asortymencie posiada wszelkie stosowne certyfikaty, dlatego jest w 100% bezpiecznym rozwiązaniem. Dodatkowo są to elementy doskonale dopracowane pod każdym względem, dlatego z powodzeniem posłużą ci przez wiele kolejnych lat. Jeśli interesuje cię efektywna i wydajna deratyzacja, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą i już dziś wybierz produkty, które najlepiej wpisują się w twoje obecne potrzeby i oczekiwania!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (24)
Karmniki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: