Środki na spichrzele

Środki na spichrzele – wysoka skuteczność działania

Spichrzele to szkodniki, które wyrządzają wiele szkód w składowanym ziarnie, produktach zbożowych, suszonych owocach, nasionach oleistych czy orzechach. Ich obecność powoduje np. zbrylanie, pleśnienie, odbarwienie produktu. To wszystko wpływa na utratę jego jakości i obniżenie walorów smakowych. Środki na spichrzele z naszego sklepu mają wysoką skuteczność działania. Aplikowane w miejsca kryjówek owadów lub zastosowanie ich bezpośrednio na ziarno, sprawia, że szybko pozbędziesz się problemu! Nie wahaj się i sprawdź, co skrywa nasz asortyment!

Środek na spichrzele i znaczenie tych szkodników

Spichrzele to szkodniki z gatunku chrząszczy. Wyróżnia się spichrzela surynamskiego i orzechowca. Pierwszy z nich jest bardziej powszechny i opanowuje ziarna zbóż. Najczęściej bytuje w młynach, piekarniach, magazynach ze zbożem i spichrzach. Może się również zagnieździć w pakowanej żywności. Bardzo trudno go rozpoznać, gdyż może wytrzymać bez jedzenia nawet 30 dni, chowając się w szczelinach i zakamarkach ścian. Jego wyeliminowanie nie jest takie proste, jednak z pomocą przychodzi sklep Dezder.com.pl, w którym każdy środek na spichrzele jest niezawodny.

Preparat na spichrzele – zwalczanie owadów

Do walki ze spichrzelami wykorzystuje się różnorodne substancje do rozpylania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Popularne są koncentraty do sporządzania emulsji wodnej, które działają kontaktowo, żołądkowo i gazowo. Można nimi wykonać oprysk tradycyjny lub wykorzystać je do zamgławiania. Na rynku dostępne są również tabletki i płytki emitujące gaz (fosforowodor). Innym typem produktów służących do odstraszania owadów są świece dymne. Generowany przez nie dym działa na nie trująco. Z pewnością w naszym sklepie znajdziesz taki preparat na spichrzele, który będzie znakomicie dopasowany do Twoich potrzeb. 

Preparaty na spichrzele w ofercie sklepu Dezder.com.pl

Twoje uprawy zaatakowały spichrzele? Nie wiesz, jak sobie poradzić z tym niezwykle trudnym do zlokalizowania szkodnikiem? Chcesz wiedzieć, jakie preparaty na spichrzele będą najskuteczniejsze? Sprawdź naszą ofertę! W Dezder.com.pl mamy najwyższej jakości środki pochodzące od cenionych marek takich jak np. Bayer, Syngenta czy Detia-Degesch, dzięki którym walka ze spichrzelem i innymi owadami będzie szybkie, proste i efektywne. Do zalet proponowanych przez nas produktów można zaliczyć także wysoką wydajność i długotrwałe działanie. Jeżeli nie jesteś pewien, co wybrać, nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania.

Cena
Pokaż wyniki (9)
Spichrzele
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: