Preparaty na szczury

Preparaty na szczury i zwalczanie szkodników

Szczury to gryzonie, które mogą przenosić groźne dla człowieka i zwierząt choroby, dlatego ich zwalczanie jest zdecydowanie koniecznością. Poza tym ich obecność zmniejsza komfort przebywania we własnym domu, garażu, piwnicy czy ogródku. Współcześnie na rynku można znaleźć wiele rozwiązań, dzięki którym wytępienie ich jest łatwiejsze. Preparaty na szczury w krótkim czasie dają szansę na ich pozbycie się. W Dezder.com.pl znajdziesz właśnie tego typu środki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem do zwalczania szczurów. Wiele z dostępnych w sklepie środków na gryzonie można wygodnie stosować w gospodarstwach domowych i obiektach użyteczności publicznej. Każdy preparat ma odpowiednio dobrany skład, który daje  gwarancję nie tylko niezawodności, ale i również bezpieczeństwa dla ludzi i zwierząt domowych.

Preparat na szczury eliminacji fizycznej

Do zwalczania szczurów wykorzystuje się środki eliminacji fizycznej. Jak sama nazwa wskazuje, preparat na szczury tego typu pozwala wytępić gryzonie w sposób fizyczny przy zastosowaniu np. chwytaczy. Ich zastosowanie może być wielokrotne, dlatego z pewnością przynoszą korzyści finansowe. Ponadto nie wymagają stosowania szkodliwych środków chemicznych. Takie pułapki są skuteczne, mają prostą obsługę i zaliczają się do humanitarnych sposobów zwalczania szkodników.

Środki na szczury eliminacji chemicznej

W przypadku środków eliminacji chemicznej ich działanie opiera się zastosowaniu trucizny na szczury. Wśród nich można spotkać trutki w formie kostek, pasty, lepów, granulatu, płatków itp. Ich skład powoduje, że są one chętnie przez nie spożywane. Takie środki na szczury umieszcza się  w pobliżu nor, w piwnicach, na strychu i innych miejscach bytowania szkodników. Aby ułatwić ich aplikację, stosuje się karmniki deratyzacyjne. Są to przedmioty wyglądem przypominające np. kamienie lub tunele, w których umieszcza się wabik dla szczurów. Ich celem jest głównie zabezpieczenie trutki przed zwierzętami domowymi i małymi dziećmi. 

Środek na szczury oferta sklepu Dezder.com.pl

Szczury i inne gryzonie mogą skutecznie uprzykrzyć życie domownikom. Nie tylko budzą obrzydzenie, ale też niszczą ogrody, podgryzają uprawy, przegryzają kable itp. Ponadto ich  obecność obniża higienę w danym miejscu. Dlatego warto uzbroić się w odpowiedni środek na szczury, dzięki któremu dalej będziesz mógł cieszyć się pełnią szczęścia i czuł komfort podczas korzystania z domu lub ogrodu. W naszym asortymencie znajdują się produkty takich znanych firm jak np. Basf, New Pest, Zapi, Vebi, Unichem. Skorzystaj z naszych wysokiej jakości preparatów i odwiedź nasz sklep już dziś!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (142)
Szczury
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: