Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Szczury

Szczury mogą być zwierzątkami domowymi i hodowlanymi - to nie ulega żadnym wątpliwościom. Jednak to muszą być specjalne, oswojone szczury, które mają geny specjalnie wyselekcjonowane pod hodowlę. To coś zupełnie innego niż szczury dzikie, które przychodzą do naszych domów i lokali z zewnątrz. Te szczury są brudne, agresywne i zwyczajnie niebezpieczne. W dodatku są szkodliwe - dobierają się do pożywienia i niszczą zapasy. Kwestii ich agresji również nie można zbagatelizować - szczur zdecydowanie nie zachowuje się jak mysz. Szczur jest w stanie zaatakować człowieka. Dlatego właśnie tępienie szczurów jest sprawą tak istotną dla wszystkich ludzi.
Jak pozbyć się szczurów?
Pojawienie się szczurów wiąże się z ryzykiem rozprzestrzeniania się groźnych chorób i bakterii, dlatego warto zdecydować się na efektywne tępienie szczurów. W tym celu można sięgnąć po trutki na szczury, oczywiście pamiętając wcześniej o stosownym zabezpieczeniu ich przed innymi zwierzętami. Trutki na szczury mogą mieć różne formy - mogą występować w granulkach, proszku lub też w formie płynnej. Jakie trutki więc najlepiej jest wybrać? Najlepiej takie, które wysuszają szczury od wewnątrz i sprawiają, że gryzoniom bardzo chce się pić. Warto to zrobić z dwóch powodów: po pierwsze nawet gdy taki szczur wejdzie w trudno dostępne miejsce - nie trzeba się martwić o to, że truchło szczura zacznie gnić i zwyczajnie śmierdzieć. Ciało ulegnie swoistej mumifikacji. Poza tym fakt, że gryzoniowi będzie chciało się pić sprawi, że szczur, który najadł się trutki może po prostu opuścić terytorium, na którym działał i paść gdzieś po drodze do źródła wody. Pułapki na szczury są równie warte rozważenia w walce z tymi szkodnikami. Takie pułapki mogą mieć formę żywołapek, które zamykają się automatycznie, gdy szczur wejdzie do wnętrza pułapki.  Innym rodzajem łapek na szczury są te bardziej tradycyjne, o których słyszał i które widział chyba każdy. Mowa oczywiście o łapkach automatycznych czy też łapkach zatrzaskowych. Łapki na szczury, które są zatrzaskowe pozwalają na pozbycie się gryzonia z naszego zasięgu w sposób całkowicie bezdotykowy, a więc bardzo higieniczny - wystarczy otworzyć zatrzaskową łapkę nad stosownym pojemnikiem, do którego chcemy wyrzucić szczura. Jednak zwrócić należy uwagę na to, że tradycyjne łapki na szczury sprawdzą się w przypadku małej liczebności szkodników. Do jednego z bardziej nowoczesnych produktów należy zaliczyć pułapki elektryczne, które uśmiercają gryzonie z wykorzystaniem prądu o wysokim napięciu. Warto dodać, że są to rozwiązania wielokrotnego użytku, w dodatku cieszące się  dużym stopniem efektywności – w przypadku stosowania pułapek elektrycznych, dodatkowe stosowanie trutek najczęściej jest już całkowicie zbędne. Tego typu produkt znakomicie sprawdza się w piwnicach lub w obiektach gastronomicznych. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą trutek na szczury. Wszystkie dostępne preparaty posiadają wszelkie wymagane atesty i pozwolenia. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: