Preparat na mrzyki

Preparaty na mrzyki – pozbądź się ich raz na zawsze!

Mrzyki to małe i niepozorne owady, na których ciele znajdziemy charakterystyczny wzorek. To insekty, które potrafią poczynić prawdziwe spustoszenie w obiektach mieszkalnych, muzeach i magazynach żywności. Zazwyczaj przedostają się do pomieszczeń zamkniętych z ptasich gniazd – mrzyki żywią się w nich ptasimi piórami i martwymi owadami. W okresie jesiennym owady te zaczynają szukać cieplejszego schronienia – niestety w taki sposób często trafiają do naszych domów. W ciepłym schronieniu samica mrzyka składa jaja – larwy mrzyka zaraz po wykluciu rozpoczynają żerowanie. Są wyposażone w gryzący aparat gębowy i potrafią wyrządzić ogromne szkody w bardzo krótkim czasie. Mrzyki niszczą zapasy żywności, odzież oraz dywany. Preparaty na mrzyki z oferty naszego sklepu działają zarówno na larwy, jak i formę dorosłą tego szkodnika – polecamy je z czystym sumieniem i zapraszamy do zakupów!

Preparaty na mrzyki i chrząszcze latające

Preparaty na mrzyki takie jak Panko pułapka na chrząszcze L-Trap wabi nie tylko na mrzyki, ale także szereg innych owadów o podobnej budowie i zachowaniach. Dzięki nim pozbędziesz się również takich szkodników jak żywiak chlebowiec, szubak smirnova, kołatek domowy czy spuszczel pospolity, który niszczy drewno – tak na elewacji zewnętrznej, jak i wewnątrz budynku. Pozbądź się całej grupy chrząszczy-szkodników za jednym zamachem. Oto preparaty na chrząszcze domowe, dzięki którym zapomnisz o istnieniu tych insektów!

Preparat na mrzyki w muzeum

Jednymi z miejsc, w których najczęściej można spotkać mrzyki, są właśnie muzea. I nie, nie dlatego że są one żywo zainteresowane kulturą, sztuka czy historią regionu a dlatego, że uwielbiają żywić się muzealnymi eksponatami. Na liście ich ulubionych posiłków znajdują się takie pozycje jak – skórzane oprawki książek, wszelkiego rodzaju płótna i elementy ubioru. Dlatego tak naprawdę preparat na mrzyki powinien być stosowany w każdym tego rodzaju obiekcie – straty, jakie mogą wyrządzić te insekty, są zaskakująco duże i często już nie do odrobienia.

Preparat na mrzyki w domu

Mrzyki niszczą zapasy żywności – w szczególności makarony oraz suszone owoce i mięsa, oraz przyprawy, ale nie pogardzą również fragmentami materiału, dlatego niszczą także odzież, firany, ręczniki i dywany. Preparaty w formie pułapek są bezpieczne w stosowaniu – nie rozpylamy ich w powietrzu, a pozostawiamy w miejscu, w którym twierdziliśmy obecność insektów. Owady zwabione do pułapki giną, ponieważ nie są w stanie się wydostać – i po problemie! Każdy preparat na mrzyki z tej kategorii pozwoli Ci raz na zawsze pozbyć się tych stworzeń ze swojej życiowej przestrzeni – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Cena
Pokaż wyniki (2)
Mrzyki
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: