Preparaty na mkliki

Owadobójcze środki na mkliki

Miklik mączny to niewielki owad, potrafiący posiać prawdziwe spustoszenie w magazynach spożywczych, silosach, szafkach kuchennych i dosłownie wszędzie tam, gdzie przechowywana jest żywność. Te małe motyle w szczególności upodobały sobie wszelkie liofilizowane pokarmy – niszczą makarony, ziarna zbóż, a nawet pokarmy dla zwierząt. W tej kategorii znajdziesz środki na mkliki, które naprawdę działają – zadbaj o to, aby miejsce, w którym przechowujesz żywność, nie zalęgły się żadne szkodniki powodujące ogromne straty w zapasach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Preparaty na mkliki, czyli mole spożywcze

Czy mole spożywcze i mkliki to te same owady? – To pytanie, które często słyszymy od naszych klientów. Mkliki mączne nazywa się często molami spożywczymi, tak więc są to dwie różne nazwy tych żarłocznych stworzeń. Mklik faktycznie z wyglądu przypomina mola włosienniczka, oba te owady to niewielkie motyle o złoto-brązowych skrzydełkach. Oba są równie żarłoczne – w czasie kiedy mkliki pożerają suszone pokarmy w kuchni, mole pochłaniają odzież w Twojej szafie. Wspominając o szkodach, warto nadmienić, że larwy mklików są jeszcze bardziej żarłoczne od ich dorosłej postaci – miała postać białych robaków i z pewnością nikt nie chciałby trafić na nie w swojej szafie z jedzeniem. Pojawienie się jednego owada w magazynie żywności, zazwyczaj oznacza, że mkliki już w nim się zalęgły, więc niestety prawdopodobnie trzeba będzie pozbyć się całych zapasów. Preparaty na mkliki pomogą Ci uniknąć takich problemów!

Skuteczne środki na mkliki – insektycydy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz wyłącznie środki na mkliki, które faktycznie działają. To tak zwane insektycydy – nowoczesne preparaty owadobójcze, które są w stanie wyeliminować dosłownie całe populacje tych latających szkodników. Preparaty są dostępne w różnej formie – na przykład w proszku, w płynie czy płytek emitujących gaz. Przed zakupem sprawdź koniecznie w opisie, czy dany preparat może być stosowany w magazynach żywności.

Preparaty na mkliki – detektory

Dezynsekcja polega na całkowitej eliminacji owadów w danym obiekcie – aby jak najdłużej utrzymać jej efekty, należy stale monitorować sytuację. Już starożytni mędrcy głosili, że „wróg uderzy, gdy Ty stracisz czujność” – należy więc nie tracić czujności i stale monitorować sytuację w miejscu przechowywania żywności. Dlatego właśnie w naszej ofercie znajdziesz detektory – to preparaty na mkliki, dzięki którym dowiesz się, czy te żarłoczne stworzenia występują w danym budynku. Taki detektor to pułapka na owady, która kusi je atraktantem (substancją o kuszącym dla danego gatunku zapachu). Jeżeli mkliki występują w danym obiekcie, to znajdziesz je przyklejone do detektora – to znak, aby zacząć działać. Na wojnę nie wolno iść nieuzbrojonym – cały arsenał znajdziesz w naszym sklepie – do boju!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (41)
Mole - mkliki i omacnice
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: