Feromony na owady

Feromony na owady – zasada działania

Feromony na owady to środki chemiczne przygotowane zgodnie z preferencjami danego gatunku szkodników. Ich zadaniem jest zwabienie samców owadów do pułapek np. lejkowych lub w kształcie delta. Jest to ekologiczny i bezpieczny dla otoczenia sposób wykrycia, czy na danym obszarze grasuje jakiś szkodnik. Feromony nęcące na owady wykorzystuje się do monitorowania obecności intruza oraz określenia jego populacji i rozmiarów. Pomagają również ustalić, czy zagrożenie jest duże i będzie konieczna chemiczna dezynsekcja. Dostępne na naszej stronie dyspensery feromonowe w prosty i skuteczny sposób pomogą Ci sprawdzić, czy w Twoim otoczeniu występują uciążliwe owady.

Feromon dla owadów – duży wybór

Aby feromon dla owadów był skuteczny, musi być dopasowany do konkretnego rodzaju szkodnika, z którym masz do czynienia. Nasz sklep oferuje szeroki wybór produktów do monitorowania obecności różnych gatunków intruzów. Znajdziesz tutaj feromon dla owadów takich jak chrząszcze z gatunku trojszyków czy motyle z rodziny mklika próchniczka. Wśród dostępnych produktów mamy również środek do wykrywania i obserwowania populacji moli żywnościowych i tytoniowych. Przy wyborze zwróć uwagę na przeznaczenie danego feromonu. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że umieszczony w pułapce produkt skutecznie spełni swoje zadanie i zwabi do niej owady.

Feromony dla owadów – bezpieczne dla człowieka

Gwarantujemy, że dostępne u nas feromony dla owadów pozbawione są szkodliwych i niebezpiecznych dla człowieka substancji. Są to produkty, które możesz bezpiecznie wykorzystać w różnych pomieszczeniach, zarówno domowych, jak i gospodarczych oraz przemysłowych. Ich działanie skierowane jest wyłącznie dla danego gatunku szkodnika, więc nie ma obaw, że zaszkodzisz innym, pożytecznym owadom w swoim otoczeniu. Wystarczy, że umieścisz dyspenser feromonowy w wyznaczonym miejscu pułapki i będziesz dbał o jego wymianę zgodnie z instrukcją. To zapewni Ci efektywne działanie oraz wpłynie na bezpieczne użytkowanie.

Zastosowanie feromonów na owady

Jeśli szukasz wysokiej jakości feromonów na owady, to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Możesz wykorzystać je do zweryfikowania występowania szkodników w magazynach do przechowywania żywności i półproduktów oraz obiektach, które gromadzą produkty mączne jak młyny, cukiernie i piekarnie. Chroń swoje zasoby i nie pozwól, aby dostały się do nich szkodniki. Jeśli masz pytania, chętnie pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego rozwiązania. Napisz lub zadzwoń do nas już teraz!

Cena
Pokaż wyniki (5)
Feromony na owady
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: