Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Mrówki

Jakie są sposoby zwalczania mrówek? Mrówki to uciążliwe owady, a gdy pojawią się w domu jesteśmy zmuszeni do natychmiastowego działania. Nie można im pozwolić na to by się zadomowiły i rozprzestrzeniły po całym naszym mieszkaniu czy domu rodzinnym. Sprawdzonymi i wydajnymi preparatami są:
- trutki pokarmowe, najczęściej występujące w formie granulatu lub żelu, które często działają już po pierwszym zastosowaniu, zwalczając całe gniazda. 
- mikrokapsułki, które przyczepiają się do owadów i zostają wraz z nimi przeniesione na długie odległości - także do gniazda, dzięki czemu wyniszczają całą populację tych specyficznych insektów.
Oba środki mają niezwykle skuteczne i długotrwałe działanie, które przynosi wielkie korzyści rodzinie i gospodarzowi dbającemu o jej bezpieczeństwo, komfort i zadowolenie z mieszkania pod własnym dachem. można je stosować zarówno w mieszkaniu jak i na zewnątrz - na tarasie, w zależności od indywidualnych potrzeb użytkownika. Sukces tych środków gwarantuje substancja aktywna, która wchłaniając się poprzez pancerz mrówki, wyniszcza i zabija ją od środka, a przeniesione do gniazda granulki działają na wszystkie owady w okolicy, co czasem pozwala pozbyć się ich raz na zawsze lub przynajmniej na bardzo długi okres. Biały proszek do opylania jest dobrym rozwiązaniem na mrówki, które występują na kostce brukowej. Są to młode gniazda i nie ma potrzeby aplikować drogich żeli lub mikrokapsułek. 
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty. Warto dodać, że wszystkie preparaty posiadają wymagane atesty i pozwolenia.
W razie pytań skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-DEZ-DER.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: