Preparaty na korniki

Środek na korniki – by pozbyć się niechcianych lokatorów

Korniki to owady, które domowe meble traktują jako idealne schronienie i pożywienie. Niestety, odbija się to często na wyglądzie szaf, regałów czy innych elementów wyposażenia mieszkania. Ci niechciani lokatorzy ulokowali się w Twoim domu i nic nie zapowiada rychłej przeprowadzki? Czas się ich pozbyć i pożegnać problem zniszczonych mebli! Pomoże Ci w tym środek na korniki, który jest dostępny w tej kategorii naszego sklepu. Pozwoli on na skuteczne i bezproblemowe usunięcie nie tylko korników, lecz także pozostałych owadów, które mogą uprzykrzyć życie Tobie i Twoim domownikom. Już teraz poznaj nasz preparat na korniki i zapewnij swoim meblom nienaganny wygląd przez długi czas!

Środek na kołatki – w ochronie Twoich mebli

Kołatki to mało znane owady, które najczęściej są brane za korniki. Nic bardziej mylnego – w końcu kołatki uchodzą za jedne z najbardziej szkodliwych owadów, które specjalizują się w niszczeniu drewna, w tym domowych mebli. My jednak mamy na to sprawdzony sposób, a jest nim środek na kołatki. Wygodna forma użycia pozwoli mu dotrzeć nawet w najgłębsze zakamarki Twojej szafy i pozostałych mebli, aby raz na zawsze zakończyć problem związany z tymi szkodnikami. Preparat na kołatki pozwoli Ci przy okazji pozbyć się pozostałych dzikich lokatorów, takich jak m.in. karaluchy, prusaki, mrówki faraona, muchy oraz komary.

Skuteczny środek na chrząszcze – pozbądź się problemu raz na zawsze

Chrząszcze odstraszają nie tylko swoim specyficznym wyglądem, który w wielu ludziach budzi odrazę. Dorosłe chrząszcze to także niezłe szkodniki, zwłaszcza te, które znajdują schronienie w Twoim ogrodzie. Zjadają owoce, pąk kwiatów oraz liście. Pędraki mogą żerować pod ziemią, uszkadzając korzenie roślin, trawnik oraz murawę. Są niebezpieczne w szkółkach drzew i krzewów, ogrodach, parkach oraz sadach, czyli wszędzie tam, gdzie występuje dużo roślinności. Aby się przed nimi uchronić, w naszym sklepie przygotowaliśmy dla Ciebie środek na chrząszcze, który charakteryzuje się skutecznym i szybkim działaniem. Znajdziesz tu m.in. pułapki na chrząszcze, które pozwolą Ci wyłapać różne gatunki latających chrząszczy. Ich użycie jest naprawdę proste – wystarczy ustawić ją niedaleko okna i gotowe. Teraz pozostaje Ci już tylko czekać na efekty. Ten preparat na chrząszcze pozwoli Ci w szybkim czasie pożegnać tych niechcianych mieszkańców Twojego domu lub ogrodu i uchronić Twoje rośliny przed ogromnym zniszczeniem. Przekonaj się o tym już teraz!

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (4)
Korniki, kołatki, spuszczele
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: