Pułapki lepowe

Do czego służą pułapki lepowe? Pułapki lepowe wabią owady kolorem lub zapachem. Są skuteczne przy zwalczaniu owadów latających i biegających. W zależności od gatunku owadów dobiera się odpowiedni rodzaj pułapki. Poszczególne pułapki lepowe mogą różnić się kolorystyką oraz innym zapachem, aby wabić określone owady. Na rynku znajdziemy między innymi produkty feromonowe, które cechują się wysoką skutecznością. Warto zaznaczyć, że pułapki lepowe zazwyczaj nie są wykorzystywane, aby powstrzymać większą inwazję szkodników, ale pozwalają dokładniej zbadać ich liczebność. Istotnym czynnikiem jest lepka substancja, do której momentalnie przyklejają się zwabione insekty. Tego typu środki są bardzo proste w użytkowaniu i z powodzeniem można z nich skorzystać w wielu wnętrzach lub w otwartych przestrzeniach. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą. W razie pytań skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Pułapki lepowe – sposób działania

Pułapki lepowe to jeden z bardziej efektywnych sposobów zwalczania nieproszonych gości w postaci latających owadów i wszelkiego rodzaju chodzących insektów. Najczęściej spotykane pułapki występują w formie taśmy lub sznurka pokrytego lepką substancją. Ich kolor lub specyficzny zapach wabi owady, które po zetknięciu z takim produktem nie mają już drogi ucieczki, ponieważ przyklejają się do lepu. Dzięki temu w łatwy i prosty sposób można ograniczyć występowanie szkodników. Pułapki lepowe są również bardzo przydatne do sprawdzania stopnia zagrożenia inwazją owadów i ewentualnego podjęcia dalszych kroków w celu ich całkowitego usunięcia. Wypróbuj je już teraz!

Pułapka lepowa – szeroki asortyment

Skuteczna dezynsekcja musi być dostosowana do gatunku owadów i innych małych insektów. Dlatego w naszym sklepie oferujemy wiele rodzajów pułapek lepowych. Dopasuj produkt do swoich potrzeb i miejsca, gdzie występuje wzmożona liczba insektów. Możesz wybrać taśmę dwustronną, która ochroni liście krzewów lub korony drzew. W gospodarstwach przemysłowych i domowych bardzo dobrze sprawdzi się rozwijana taśma lub sznurek pokryte klejem, które zapewnią długotrwałe działanie. Pułapka lepowa w formie płachty i dużych arkuszy będzie odpowiednim rozwiązaniem, które możesz zastosować w szklarniach i miejscach uprawy roślin. Owady przyczepią się do lepkiej powierzchni materiału, dzięki czemu Twoje pomieszczenie będzie wolne od owadów a kwiaty i warzywa będą rosły bezpiecznie.

Pułapki lepowe – bez groźnych substancji

Każdy nasz produkt jest pozbawiony szkodliwych substancji, dlatego bez obaw nadają się zarówno do budynków mieszkalnych, gospodarczych, jak i ogrodów i miejsc uprawy roślin. Natomiast dla zwiększenia bezpieczeństwa warto, aby pułapki lepowe umieszczane były poza zasięgiem dzieci oraz zwierząt domowych i dziko żyjących, np. ptaków. Nasze pułapki nie wymagają specjalnej procedury utylizacji. Gdy postanowisz je wymienić, możesz wyrzucić je do standardowych pojemników na śmieci.

Pułapka lepowa – zastosowanie

Jeśli masz do czynienia z owadami latającymi, to dla zwiększenia efektywności zamontuj produkt w górnej części pomieszczenia. Natomiast, jeśli Twoim problemem są chodzące szkodniki, pułapka lepowa powinna znaleźć się w miejscu dostępnym dla nich i tam, gdzie zauważysz ich wzmożoną obecność. Nasze produkty ochronią Cię m.in. przed muchami, komarami, mszycami, chrabąszczami i mrówkami. Zapoznaj się z naszą ofertą już teraz i zaopatrz się w skuteczne pułapki lepowe.

Cena
Pokaż wyniki (14)
Lepowe
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: