Preparaty na roztocza

Preparaty na roztocza – pomoc w codziennym życiu

Roztocza są nieprzyjemnym dodatkiem w codziennym życiu. Towarzyszą Ci przez cały czas – w domu, w pracy, w samochodzie, robiąc zakupy w sklepie. To one bardzo często są przyczyną alergii, gdy pojawia się katar czy łzawienie oczu, ale mogą również kąsać. Ukąszenia te swędzą i powodują podrażnienia skóry. Powinny ustąpić samoistnie, jednak bywa, że należy zastosować specjalne maści z apteki, a nawet zasięgnąć porady lekarza. Na rynku są dostępne skuteczne preparaty na roztocza. Odwiedź nasz sklep Dezder.com.pl, a podpowiemy Ci, w które z nich warto zainwestować.

Preparat na roztocza – wróg alergii

Roztocza mogą mieć bardzo niekorzystny wpływ na zdrowie. Mikroskopijne organizmy niejednokrotnie powodują silne alergie, wywołując bóle głowy, duszności, kaszel, nieżyt nosa i atopowe zapalenie skóry. Najpopularniejsza jest alergia na roztocze kurzu domowego. Nieleczona prowadzi do znacznego spadku odporności i przewlekłych infekcji górnych dróg oddechowych. Szczególnie uciążliwa staje się podczas sprzątania mieszkania i w porze zimowej, gdy dom jest wietrzony rzadziej i zwiększa się wilgotność powietrza. Preparat na roztocza, który zawiera substancje eliminujące zarówno dorosłe osobniki, larwy, jak i jaja, pomoże Ci szybko uporać się z problemem.

Środki na roztocza – rodzaje specyfików

Producenci oferują różne rodzaje specyfików na roztocza:

  • preparaty do rozpylania;
  • dodatki do prania (proszek);
  • świece dymne.

Środki na roztocza w formie sprayu lub aerozolu są najpopularniejsze. Są one łatwe i wygodne w obsłudze, a także bezpieczne, dlatego można je stosować w domu, w żłobkach itp. Spryskanie danej powierzchni (np. materaca, dywanu, mebli) to najszybszy sposób na zneutralizowanie stawonogów. Dzięki zastosowaniu preparatów ochrona przed alergenami znacznie się zwiększa. Co kilka miesięcy warto ponownie powtórzyć wszystkie działania. 

Środek na roztocza w ofercie sklepu Dezder.com.pl

Dezder.com.pl to miejsce, w którym prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną preparatów przeznaczonych do dezynfekcji, deratyzacji i dezynsekcji. Sprawna wysyłka, towar w atrakcyjnych cenach i bezproblemowe zwroty to nasze zalety. Jeśli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszą obsługą telefonicznie, mailowo lub za pomocą formularza ze strony internetowej. Pracownicy z profesjonalnym podejściem udzielą Ci satysfakcjonujących odpowiedzi i porad. Pomogą dobrać Ci odpowiedni środek na roztocza, pochodzący od renomowanych marek (np. Dobol, Syngenta, Unichem, ICB Pharma). Stosując niezawodne specyfiki, szybko wytępisz natarczywych gości.

Cena
Etykiety
Pokaż wyniki (8)
Roztocza
Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: