Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Komary

Jakie preparaty zapewnią ochronę przed komarami? Zastanawiasz się jak je skutecznie zwalczać? Komary są wyjątkowo uciążliwe, trudno przed nimi uciec. Zakłócają nam życie w pomieszczeniach i na zewnątrz. Pewnym sposobem są preparaty owadobójcze na komary, bezpieczne i skuteczne w walce z plagą komarów. Najczęściej preparaty do odkomarzania występują w formie koncentratów, stosuje się je po rozcięczeniu z wodą. Do terenów otwartych (działki letniskowe, ogródki przydomowe, boiska, place zabaw, parki itp) powinniśmy dodać nośniki żeby utrwalić i wydłużyć efekt owadobójczy. Dzięki którym pozbywamy się komarów wokół budynków. Preparaty te działają nawet do kilku tygodni od oprysku. Oprysk powinien być wykonany wieczorową porą tuż przed zmierzchem. Dzięki temu nie uśmiercamy porzytecznych owadów np. pszczół. Zabijamy tylko komary w największej jej aktywności. Większość preparatów na komary dodatkowo działa bójczo na meszki kleszcze, co jest ich kolejną zaletą. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą preparatów na komary, które mają niezbędne pozwolenia na obrót na terenie RP.

Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel. 801-DEZ-DER. Możesz też napisać dezder@dezder.pl zapraszamy.

Cena

Etykiety

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: