4Insect Concentrate 300 EC 1L

cypermetryna 20%, tetrametryna 0,5%, PBO 9%

Indeks katalogowy: Dez002603

 • Dostępność: Dużo w magazynie ( 36 op. )
 • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
 • Dostawa: od 15,00 zł (InPost Paczkomaty 24/7)
 • Producent: PRIVATELAB
 • Nr pozwolenia:
  • 9333/23
 • Substancja czynna:
  • cypermetryna 20%, tetrametryna 0,5%, PBO 9%, geraniol 0,5%
 • Zawartość opakowania:
  • 1 L
359,00 zł brutto / op. 291,87 zł netto + 23% VAT / op.

Opis

4insect Concentrate 300 EC jest to preparat owadobójczy w formie płynnego koncentratu do sporządzania emulsji wodnej, przeznaczony likwidacji gniazd os i szerszeni oraz do zwalczania owadów latających i biegających. Do stosowania w pomieszczeniach i na zewnątrz na terenach utwardzonych.

Preparat działa kontaktowo oraz drogą pokarmową. Może być stosowany w pustych pomieszczeniach (inwentarskich, mieszkalnych, biurowych, użyteczności publicznej, fabrycznych, magazynach) oraz na zewnątrz - wokół budynków na terenach utwardzonych prywatnych posesji.

Dawkowanie

Likwidacja gniazd os i szerszeni – 20 ml preparatu/1 litr wody. Do likwidacji jednego gniazda wystarcza 2 litry cieczy roboczej.

W celu likwidacji gniazda os lub szerszeni zabieg należy wykonać późnym popołudniem, z uwagi na mniejszą aktywność owadów. Podczas oprysku pierwszy strumień cieczy kierować w otwór gniazda (ok. 1 ltr cieczy roboczej), a następnie pozostałą ilością cieczy opryskiwać i nasączyć całe gniazdo z zewnątrz. Podczas wykonywania oprysku stosować odzież (np. stosowaną w pszczelarstwie) ograniczającą ryzyko narażenia na atak owadów. Zaleca się stosowanie opryskiwaczy z lancą o długości min. 2 m. Po zakończonym zabiegu pozostawić opryskane gniazdo na 24 godz. Po tym czasie można gniazdo usunąć.

Zwalczanie owadów latających i biegających – 100 ml preparatu/10 litrów wody. 1 litr cieczy roboczej wystarcza do zastosowania na 20 m2 powierzchni opryskiwanej.

Poprzez wykonanie oprysku kubatury pomieszczenia lub powierzchni gładkich i porowatych produkt może również służyć do zwalczania insektów latających i biegających: muchy, komary, meszki, osy, prusaki, karaluchy, mrówki (w tym mrówki faraona), rybiki cukrowe, kowale, pchły, pluskwy. Preparat skutecznie zwalcza owady latające (15 min. od zastosowania na powierzchniach gładkich i po 45 min. w przypadku powierzchni porowatych) i biegające (po 1 godz. od zastosowania na powierzchniach gładkich i po 2 godz. w przypadku powierzchni porowatych). W trakcie wykonywania oprysku w pomieszczeniu, nie mogą przebywać ludzie i zwierzęta, należy usunąć produkty spożywcze, naczynia kuchenne i stołowe, przedmioty, z którymi mają kontakt dzieci. Urządzenia i przedmioty używane do przygotowywania żywności należy zabezpieczyć lub usunąć. Pozamykać drzwi i okna, wyłączyć wentylację i uszczelnić wszelkie szpary, którymi wytworzone pary mogłyby uchodzić z pomieszczenia. W przypadku stosowania produktu w pomieszczeniach inwentarskich, wyprowadzić zwierzęta na cały czas wykonania zabiegu. Po wykonaniu zabiegu, pozostawić pomieszczenie zamknięte przez 2 godz. Pomieszczenia mogą być zdatne do użytku po całkowitym wyschnięciu opryskanych powierzchni i starannym przewietrzeniu (przez co najmniej 2 godz.).

 

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

Cechy

Cechy
Producent: PRIVATELAB
Nr pozwolenia:
 • 9333/23
Substancja czynna:
 • cypermetryna 20%, tetrametryna 0,5%, PBO 9%, geraniol 0,5%
Zawartość opakowania:
 • 1 L
Karton zbiorczy:
 • 12 szt.
Kod EAN:
 • 5907465690782

Zobacz także

Produkty podobne

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

InPost Paczkomaty 24/7 : od 15,00 zł
Kurier DHL : od 19,00 zł
Kurier DPD : od 19,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł