Cryonite system standard

Indeks katalogowy: Dez002355

  • Brak w magazynie (0 kpl)
  • Czas dostawy: Realizacja około 4 tygodnie
  • Dostawa: od 11,90 zł
20 000,00 zł brutto / kpl 16 260,16 zł + 23% VAT / kpl
Do przechowalni

Opis

Bezpieczna, sprawdzona koncepcja

Cryonite jest produktem przyjaznym dla środowiska z opatentowaną technologią wykorzystującą ciekły dwutlenek węgla by zamrażać owady na śmierć. Dysza wyrzuca śnieg z dwutlenku węgla, dzięki optymalnej wielkości cząstek i odpowiedniej prędkości szybko eliminują owady. Technologia została wypróbowana i przetestowana. Metoda jest już stosowana w wielu częściach świata do zwalczania owadów biegających. System Cryonite składa się z unikalnej, opatentowanej dyszy, która łączy się z butlą z dwutlenkiem węgla za pomocą długiego elastycznego węża. Lanca umożliwia dostępność i zapewnia doskonałe wyniki nawet w trudno dostępnych miejscach. Cryonite jest łatwy w użyciu, wymagana jest minimalna ochrona osobista. Nieobecność pestycydów oraz pozostałości oznaczają, że zabieg może być wykonywany miejscowo bez konieczności ewakuacji personelu.

Szybki i wydajny

Ponieważ społeczeństwo otacza się coraz bardziej zaawansowanymi technicznie gadżetami elektrycznymi, szkodniki zawsze znajdą nowe miejsca infestacji. Jednak stosowanie pestycydów na różnego rodzaju urządzenia elektroniczne może być niebezpieczne i prowadzić do ich uszkodzenia. Dzięki Cryonite nie ma potrzeby wyłączania całego budynku w celu wykonania zabiegu na pojedynczym gniazdku elektrycznym. Wykonywanie zabiegu dezynsekcji szkodników za pomocą Cryonite to rozwiązanie bardzo mało inwazyjne.

Zamrażaj z Cryonite

Zabijanie owadów przez zamrażanie jest dobrze udokumentowaną metodą. Szybki spadek temperatury zwiększa efektywność. Opatentowany system Cryonite jest produkowany z najlepszych części. Pasuje do standardowych butli CO2.

Gotowy do użycia wszędzie

Cryonite jest w 100% metodą organiczną która nie zostawia żadnych pozostałości. To minimalizuje przestoje produkcyjne, które skracają koszty. Zalety Cryonite sprawiają, że jest to doskonałe narzędzie do zwalczania szkodników w hotelarstwie, restauracjach, magazynach i placówkach służby zdrowia.

Idealne narzędzie IPM

Cryonite jest doskonałym uzupełnieniem innych procesów i produktów. To może stać się stałym elementem rutyny higieny i przyczynić się do utrzymanie wolnego od owadów środowiska. Po prostu zamroź z Cryonite – to prosty sposób na wyeliminowanie owadów.

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy

InPost Paczkomaty 24/7 : od 11,90 zł
Kurier GLS : od 12,99 zł
Kurier DPD : od 15,00 zł
Odbiór osobisty : od 0,00 zł