Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki, nie łączy się z produktami 
w promocji i kuponami rabatowymi.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Difetec WB-50F kostka woskowa 10g - 10kg

difenakum 0,005%

Indeks katalogowy: Dez001601

  • Bardzo dużo w magazynie
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 11,90 zł
  • Producent: Zapi
  • Nr pozwolenia: PL/2017/0284/MR
  • Zawartość opakowania: 10kg
300,00 zł / op. 277,78 zł + 8% VAT

Opis

DIFETEC WB-50F jest gotową do użycia przynętą w postaci bloczków parafinowych 10 g skuteczną w zwalczaniu myszy [mysz domowa ( Mus musculus )] i szczurów [szczur wędrowny ( Rattus norvegicus )], zawierającą jako składnik aktywny Difenakum antykoagulant drugiej generacji, działający po jednorazowym spożyciu. Śmierć gryzoni następuje po kilku dniach (3-5) od momentu spożycia bez wzbudzania podejrzeń w stosunku do przynęty przez innych członków kolonii. Rodentycyd DIFETEC WB-50F został opracowany w technologii FLUO-NP®: dzięki technologii fluorescencyjnego pigmentu przynęta może być łatwo zidentyfikowana nawet w słabym oświetleniu, jeśli jest oświetlona lampą UV. Kiedy przynęta jest zjedzona przez gryzonie, fluorescencyjna formulacja sprawia, że odchody gryzoni są wyraźnie widoczne w świetle UV, co daje możliwość monitorowania aktywności gryzoni. Monitorowanie konsumpcji przynęty i jej ewentualnego przemieszczenia z punktów wyłożenia przynęty są ważnymi aspektami, w szczególności ten drugi, w przypadku zastosowań w przemyśle spożywczym, magazynach oraz obiektach zoologicznych i hodowlanych, gdzie przynęta musi być zabezpieczona w karmnikach deratyzacyjnych, aby uniknąć ryzyka wyniesienia jej przez gryzonie poza karmnik. Technologia FLUO-NP® ułatwia również identyfikację wszelkich pozostawionych resztek i ich późniejsze zbieranie w celu właściwej utylizacji.

Preparat DIFETEC WB-50F zawiera dobrze zbalansowaną mieszankę składników pokarmowych atrakcyjną dla gryzoni; zawartość parafiny sprawia, że przynęta jest szczególnie odporna w wilgotnych warunkach. Blok ma podłużny otwór do zamocowania go w karmnikach deratyzacyjnych.

DIFETEC WB-50F zawiera czynnik awersyjny (benzoesan denatonium), który pomaga zapobiegać spożyciu przez ludzi.

DIFETEC WB-50F może być wykorzystywany do zwalczania inwazji myszy i szczurów wewnątrz budynków i wokół nich (np. domy mieszkalne, szpitale, pomieszczenia hodowli zwierząt, magazyny towarowe, obiekty przemysłu
spożywczego itp.). Zaleca się stosowanie produktu w zabezpieczonych przed niepożądanym otwarciem karmnikach deratyzacyjnych, które powinny być przytwierdzone do podłoża. W przypadku gdy karmnik deratyzacyjny nie może być zastosowany, przynętę należy umieścić tak, aby organizmy niebędące przedmiotem zwalczania nie mogły do niej dotrzeć.

Sposób użycia:

Do prowadzenia odpowiedzialnego i skutecznego programu kontroli gryzoni, użytkownicy powinni stosować się do poniższych warunków i wskazówek.

1.Badanie terenu i działania wstępne

Przed umieszczeniem przynęty należy przeprowadzić przegląd terenu w celu ustalenia gatunków gryzoni, poziomu i stopnia porażenia. Sprawdzić wszystkie możliwe miejsca dostępu gryzoni, nory, kryjówki i, w miarę możliwości, ograniczyć dostęp do innych źródeł wody i żywności; określić najbardziej odpowiednie miejsca do umieszczenia przynęty na podstawie oceny świeżych odchodów, wewnątrz lub w pobliżu nor, ścieżek i miejsc żerowania gryzoni.
Aby zminimalizować stosowanie przynęt gryzoniobójczych, w szczególności w przypadku zwalczania gryzoni w obszarach wrażliwych (np. w przemyśle spożywczym, w magazynach zbożowych i w hodowli zwierząt), należy
rozważyć zastosowanie nietoksycznych przynęt do monitorowania aktywności gryzoni. Jeśli obecność gryzoni została potwierdzona, należy rozważyć zastosowanie rodentycydu DIFETEC WB-50F pod kontrolą oceny ryzyka.

2. Zabiegi

Za pomocą rękawic umieść przynęty w dostępnych na rynku karmnikach deratyzacyjnych, zwracając uwagę na wyraźne wskazanie ich zawartości i celu. Tam, gdzie nie są one dostępne, ukryj przynęty wewnątrz kawałków rury
kanalizacyjnej lub na tackach pod kafelkami, upewniając się, że przynęty są zabezpieczone przed roznoszeniem przez gryzonie. Zawsze upewnij się, że przynęty są odpowiednio zabezpieczone przed dziećmi i zwierzętami niebędącymi przedmiotem zwalczania, takimi jak zwierzęta domowe i ptaki.

3. Monitorowanie

Regularnie kontroluj punkty przynęty (zalecane co 3 lub 4 dni) i wymieniaj przynęty zjadane przez gryzonie, uszkodzone przez wodę lub zanieczyszczone przez brud.

4. Zakończenie zabiegu

Zabieg deratyzacyjny można uznać za zakończony, gdy przynęty pozostają niezjedzone. Poszukaj, zbierz i usuń resztki przynęty i wszelkich pozostałych ciał gryzoni, usuwaj je bezpiecznie zgodnie z przepisami dotyczącymi prawidłowej utylizacji odpadów niebezpiecznych.

Produktu w żadnym wypadku nie należy wykładać w sposób przypadkowy.

Dawkowanie:

W przypadku zwalczania myszy: 50 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 5 m., zmniejszając odstępy do 2 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.
W przypadku zwalczania szczurów: 100 g przynęty w karmniku deratyzacyjnym lub na punkt z przynętą rozmieszczone co 10 m., zmniejszając odstępy do 5 metrów w miejscach o wysokim porażeniu.

 

Do pobrania: Karta charakterystyki

 

PREPARAT PRZEZNACZONY DO UŻYTKU PROFESJONALNEGO.

PRODUKT BIOBÓJCZY NALEŻY UŻYWAĆ, Z ZACHOWANIEM SZCZEGÓLNYCH ŚRODKÓW OSTROŻNOŚCI. PRZED UŻYCIEM NALEŻY PRZECZYTAĆ ETYKIETĘ.

Cechy

-
Producent: Zapi
Nr pozwolenia: PL/2017/0284/MR
Substancja czynna: difenakum 0,005%
Zawartość opakowania: 10kg

Zobacz także

Nie znaleziono produktów odpowiadających zadanym kryteriom

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy