Aktualności

Dzień Dobry,

Członkowie Wspierający PSPDDD,

W dniach 29,30 listopada – 01 grudnia 2021 r. w  CKA „Mrówka”, ul. Przekorna 33, Warszawa, Stowarzyszenie organizuje SZKOLENIE PODSTAWOWE Z ZAKRESU DEZYNFEKCJI, DEZYNSEKCJI I DERATYZACJI . Szczegóły na stronie internetowej https://pspddd.pl/szkolenia/szkolenie-podstawowe-z-zakresu-ddd-2930-11-01-12-2021-r/

Każda z firm – Członków Wspierających PSPDDD może zaprezentować nieodpłatnie swoją ofertę podczas trwania szkolenia. Ze względów organizacyjnych proszę o informację odnośnie wystawienia stoiska reklamowego, ilości osób je obsługujących oraz noclegu do 15 listopada br.

 

 

Natrętka domowa - mrówka faraona (monomorium pharaonis).

 

 

Aby skutecznie pozbyć się kleszczy należy zaopatrzyć się w skuteczne preparaty do oprysku bądź zamgławiania. Oto kilka sprawdzonych środków.

 

Początek wiosny, to okres bardzo sprzyjający pojawieniu się groźnych kleszczy. Jakie są te niebezpieczne dla ludzi i zwierząt pasożyty i jak się przed nimi uchronić - przeczytajcie Państwo w artykule jednego z najlepszych w Polsce specjalistów - entomologów, Prof. dr. hab. Stanisława Ignatowicza, szefa Katedry Entomologii Stosowanej przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie.