Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej
Rodziny, wpisz jej numer w polu
"wiadomość dla sprzedającego" a
otrzymasz 10% rabatu na produkty!
Rabat nie obejmuje kosztów
wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

WOŚP

Prusator odpluskwianie dezynsekcja deratyzacja dezynfekcja zwalczanie pluskwy prusaków szczurów myszy moli rybików Warszawa

Kuny i łasice

Czasami zdarzy się tak, że naszym nowym lokatorem zostanie... kuna. Nie jest to zbyt pożądany lokator, choć w pewnym kontekście może okazać się dość zabawny. Nie oznacza to, że mniej dokuczliwy, ale... Kto z nas chociaż raz nie uśmiechnął się, gdy słyszał, że mrożące krew w żyłach odgłosy, które brano za działalność zjawisk paranormalnych w starych i skrzypiących domach - finalnie okazywały się tylko i wyłącznie kunami? Nie da się ukryć - poza tym, że kuny sprawiają sporo problemów innej natury - są też bardzo hałaśliwe, przez co bardzo zakłócają ludzkie funkcjonowanie. Zwłaszcza w nocy.
Kuna - jak ją odstraszyć?
Najczęściej zdarza się, że kuny zamieszkują strychy, poddasza lub całe budynki gospodarcze. Ci zdecydowanie niepożądani lokatorzy stanowią ogromny problem dla właścicieli danej nieruchomości.
Złapanie lub odstraszenie szkodnika nie należy do najłatwiejszych zadań, dlatego właśnie warto skorzystać ze sprawdzonych rozwiązań. A do jednych z najbardziej sprawdzonych rozwiązań zaliczają się z całą pewnością łapki na kuny. Takie łapki na kuny najlepiej jest ustawić na trasach ich wędrówek lub tam gdzie kuny się często pojawiają. Gwarantuje to najszybszy sposób na złapanie takiej niechcianej przez nas kuny. Warto pamiętać o tym, że łapki na kuny są skuteczne wykorzystywane również jako łapki na łasice. Na rynku można znaleźć dużą liczbę nowoczesnych produktów, w tym również modele z synchronizowanymi zapadkami.
Zazwyczaj  pułapki na kuny są utrzymane w specjalnej kolorystyce, żeby zapewnić im skuteczne maskowanie w terenie. Jednak nie należy zapominać o tym, że efektywność jest zależna od właściwego zastosowania – użytkownik musi przede wszystkim pamiętać o tym, żeby nie pozostawić na łapce zapachu żadnego człowieka, a także aby wybrać właściwy rodzaj  przynęty. 
W sklepach można dostać również odstraszasz na kuny, jednak należy go traktować, jako urządzenia profilaktyczne. Na rynku można dostać też stosowne trutki na kuny - najczęściej pod postacią pasty, granulatu czy płynu. Trutki na kuny mogą być z powodzeniem stosowane również w przypadku dużych gryzoni. Najczęściej zawierają w sobie również składniki mumifikujące, by człowiek nie miał problemu z gnijącym truchłem, które znajduje się w trudno dostępnym miejscu.  Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą pułapek i odstraszaczy na kuny. Jeśli potrzebujesz więcej informacji skontaktuj się z nami tel. 25 685-01-01 oraz tel.801-339-337.

Cena

Widok:
Dostępność:
Na stronie:
Sortuj po: