Kategorie

Szybki kontakt

E-mail

          marcin@dezder.pl

Telefon

          Pn-Pt 9:00 - 17:00

          komórkowy: 503-033-393

          stacjonarny: 25 685-01-01

Filia Warszawa - Wilanów

Adres

          ul. St. Kostki Potockiego 24c

          02-958 Warszawa

          Mazowieckie

E-mail

          Wanda

          Nakonieczna: wn@dezder.pl

Telefon

          komórkowy: 793-276-576

          stacjonarny: 22 651-76-76

Fax

          całodobowo: 22 651-76-76

Karta Dużej Rodziny

Jeśli posiadasz Kartę Dużej

Rodziny, wpisz jej numer w polu

"wiadomość dla sprzedającego" a

otrzymasz 10% rabatu na produkty!

Rabat nie obejmuje kosztów

wysyłki i produktów w promocji.

Skorzystaj z naszych usług

Konsultacje entomologiczne

Muzeum DDD

Facebook

Vaco proszek na owady 20g

Indeks katalogowy: Dez001349

  • Brak w magazynie
  • Czas dostawy: Realizacja 1 dzień
  • Dostawa: od 0,00 zł
  • Zawartość opakowania: 20g
8,00 zł / op. 7,41 zł + 8% VAT

Opis

Proszek do oprysku, przeznaczony do zwalczania owadów biegających (prusaków, karaluchów, pluskiew, mrówek, mrówek faraona, rybików cukrowych) i latających (much, komarów, moli) w pomieszczeniach mieszkalnych, użyteczności publicznej (sklepach, restauracjach, magazynach, młynach, spichlerzach) i innych obiektach, gdzie stosowanie środków ochrony zdrowia publicznego jest wymagane. Produkt jest idealny do oprysku terenów przydomowych.

Proszek do oprysku na owady latające i biegające oferowany przez VACO został wielokrotnie przetestowany w praktyce przez specjalistów w warunkach profesjonalnych. Jego skuteczność w walce ze szkodnikami jest bezdyskusyjna. Stężenie substancji czynnej w proszku ma optymalną wartość dzięki czemu możemy wykonywać opryski z uwzględnieniem różnych potrzeb i sytuacji. Łatwość stosowania i uniwersalne działanie to niewątpliwa przewaga. Z jednej saszetki otrzymujemy 5 litrów roztworu do oprysku co w zwykłych warunkach wystarcza do zabezpieczenia około 100 m2 powierzchni. W przypadku dużej infestacji szkodników należy zwiększyć stężenie do 1% rozpuszczając od razu zawartość dwóch saszetek w pięciu litrach wody. Przed zastosowaniem preparatu koniecznie zapoznaj się z instrukcją na opakowaniu.

Zwalcza: prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki, muchy, komary, mole, kleszcze, muszki owocówki, meszki, osy.

Sposób użycia: ustalić dokładnie potrzebną ilość cieczy roboczej (patrz niżej). Wstrząsnąć opakowaniem, a następnie wsypać do pojemnika opryskiwacza z wodą. Dokładnie wymieszać i przystąpić do oprysku. W przypadku przerw, przed ponownym przystąpieniem do pracy ciecz roboczą dokładnie wymieszać. Przy małej ilości owadów przygotować 0,5 % ciecz roboczą - zawartość torebki 20 g preparatu rozprowadzić w 5 litrach wody i dokładnie wymieszać. Przy dużych populacjach much, prusaków, karaluchów stosować wyższe stężenie 1% - zawartość torebki rozpuścić w 2,5 l wody. Zużycie roztworu roboczego wynosi ok. 1 litr / 20m2 powierzchni opryskanej. Po pracy aparaturę dokładnie wymyć. 

Owady latające: 

mucha domowa - opryskiwać nasłonecznione powierzchnie ścian, ramy okienne, futryny drzwiowe, sufity w pobliżu lamp
komary - opryskiwać powierzchnie na których najczęściej siadają owady, miejsca ciemne, spokojne, zakamarki i naroża ścian.

Owady biegające: 
prusaki, karaluchy, pluskwy, mrówki faraona - opryskiwać preparatem miejsca gnieżdżenia się owadów, wszelkie szpary, szczeliny, naroża ścian, listwy podłogowe, powierzchnie wokół drzwi, okolice rur kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, powierzchnie pod zlewozmywakiem itp. 

Okres od zastosowania produktu do uzyskania skutku biobójczego: natychmiastowy, długotrwały 
W przypadku ponownego pojawiania się insektów, zabieg należy powtarzać w odstępach dwutygodniowych. Pomieszczenie może być oddane do użytku dopiero po wyschnięciu powierzchni i starannym przewietrzeniu. Minimalny czas wentylacji pomieszczeń: 1 godzina. Po zakończonym zabiegu miejsca potencjalnego kontaktu ze skórą lub żywnością zmyć dokładnie wodą z detergentem.

Czas działania: działanie natychmiastowe po oprysku nawet do 14 -30 dni (bez deszczu).

Cechy

-
Zawartość opakowania: 20g

Zobacz także

Brak produktów

Zapytaj o produkt

Koszty dostawy